Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47464208・Oravská Lesná 765, 02957 Oravská Lesná・Založené 2013
Obrat 2025
349 tis. €
+13 %Zisk 2025
12 tis. €
−38 %Aktíva
176 tis. €
+18 %Vlastný kapitál
102 tis. €
−5,8 %Zadlženosť
42,2 %
+15 ppHrubá marža
20,1 %
−3,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,4 %
−2,8 ppZisk / výnosy
ROA
6,7 %
−6,1 ppRentabilita aktív
ROE
11,5 %
−6,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,35
−34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
15 tis. €
−29 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,8 %
+11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
76 tis. €
−16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 263 tis. € | 269 tis. € | 295 tis. € | 338 tis. € |
| Pridaná hodnota | 39 tis. € | 62 tis. € | 70 tis. € | 68 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 285 tis. € | 269 tis. € | 308 tis. € | 349 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 93 € | 6 437 € | 19 tis. € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 610 € | 908 € | 2 537 € | 3 483 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 132 tis. € | 121 tis. € | 149 tis. € | 176 tis. € |
| Neobežný majetok | 6 951 € | 963 € | 24 tis. € | 44 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 6 951 € | 963 € | 24 tis. € | 44 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 125 tis. € | 120 tis. € | 126 tis. € | 132 tis. € |
| Zásoby | 9 256 € | 1 793 € | 9 128 € | 6 508 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 75 tis. € | 66 tis. € | 54 tis. € | 55 tis. € |
| Finančné účty | 41 tis. € | 52 tis. € | 62 tis. € | 71 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 132 tis. € | 121 tis. € | 149 tis. € | 176 tis. € |
| Vlastné imanie | 83 tis. € | 89 tis. € | 108 tis. € | 102 tis. € |
| Základné imanie | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € |
| HV minulých rokov | 77 tis. € | 77 tis. € | 83 tis. € | 84 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 93 € | 6 437 € | 19 tis. € | 12 tis. € |
| Záväzky | 50 tis. € | 32 tis. € | 41 tis. € | 75 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 761 € | 892 € | 962 € | 751 € |
| Krátkodobé záväzky | 43 tis. € | 22 tis. € | 35 tis. € | 56 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 17 tis. € |
| Rezervy | 4 954 € | 9 094 € | 4 951 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Vodárenská 394/16, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Oravská Lesná 824, 02957 Oravská Lesná, Slovenská republika
Adresa Nemocničná 1948/49, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Medzibrodie nad Oravou 208, 02601 Medzibrodie nad Oravou, Slovenská republika
Adresa Vodárenská 394/16, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Oravská Lesná 824, 02957 Oravská Lesná, Slovenská republika
Adresa Medzibrodie nad Oravou 208, 02601 Medzibrodie nad Oravou, Slovenská republika
Adresa Vodárenská 394/16, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Oravská Lesná 824, 02957 Oravská Lesná, Slovenská republika
Adresa Nemocničná 1948/49, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.