Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47464828・Paričovská 2322/87, 07501 Trebišov・Založené 2013
Obrat 2024
919 tis. €
−12 %Zisk 2024
34 tis. €
+332 %Aktíva
402 tis. €
+44 %Vlastný kapitál
95 tis. €
+86 %Zadlženosť
76,4 %
−5,4 ppHrubá marža
5,5 %
−0,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,7 %
+2,9 ppZisk / výnosy
ROA
8,5 %
+5,6 ppRentabilita aktív
ROE
35,8 %
+20 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,27
+0,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
34 tis. €
+236 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
−22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
79 tis. €
+38 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
75,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 451 tis. € | 1,28 mil. € | 1,05 mil. € | 912 tis. € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 48 tis. € | 62 tis. € | 50 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 455 tis. € | 1,28 mil. € | 1,05 mil. € | 919 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 061 € | 18 tis. € | 7 878 € | 34 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 4 552 € | 2 237 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 206 tis. € | 218 tis. € | 280 tis. € | 402 tis. € |
| Neobežný majetok | 39 tis. € | 7 025 € | 3 115 € | 25 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 39 tis. € | 7 025 € | 3 115 € | 12 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 14 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 167 tis. € | 211 tis. € | 277 tis. € | 377 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 39 tis. € | 88 tis. € | 121 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 27 tis. € | 137 tis. € | 105 tis. € | 119 tis. € |
| Finančné účty | 140 tis. € | 35 tis. € | 84 tis. € | 137 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 206 tis. € | 218 tis. € | 280 tis. € | 402 tis. € |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 53 tis. € | 51 tis. € | 95 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −14 tis. € | 17 tis. € | 13 tis. € | 41 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 061 € | 18 tis. € | 7 878 € | 34 tis. € |
| Záväzky | 191 tis. € | 165 tis. € | 229 tis. € | 307 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 388 € | 98 € | 98 € | 129 € |
| Krátkodobé záväzky | 176 tis. € | 149 tis. € | 220 tis. € | 298 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 14 tis. € | 16 tis. € | 9 165 € | 9 165 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa SNP 2346/88, 07501 Trebišov, Slovenská republika
Adresa Na Hrebienku 18, 81102 Bratislava-Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa SNP 2346/88, 07501 Trebišov, Slovenská republika
Adresa Na Hrebienku 18, 81102 Bratislava-Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.