Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47470666・Revolučná štvrť 967/13, 92401 Galanta・Založené 2013
Obrat 2023
45 tis. €
−8,0 %Zisk 2023
1 238 €
+17 %Aktíva
6 202 €
+26 %Vlastný kapitál
5 984 €
+26 %Zadlženosť
3,5 %
−0,3 ppHrubá marža
3,2 %
−4,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,7 %
+0,6 ppZisk / výnosy
ROA
20,0 %
−1,4 ppRentabilita aktív
ROE
20,7 %
−1,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
28,45
+7,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 456 €
+17 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 984 €
+26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
446,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 49 tis. € | 45 tis. € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 0 € | 3 793 € | 1 456 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 49 tis. € | 45 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −71 € | −71 € | 1 056 € | 1 238 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 186 € | 218 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3 761 € | 3 690 € | 4 932 € | 6 202 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 761 € | 3 690 € | 4 932 € | 6 202 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 3 761 € | 3 690 € | 4 932 € | 6 202 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3 761 € | 3 690 € | 4 932 € | 6 202 € |
| Vlastné imanie | 3 761 € | 3 690 € | 4 746 € | 5 984 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 168 € | −1 239 € | −1 310 € | −254 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −71 € | −71 € | 1 056 € | 1 238 € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 186 € | 218 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 186 € | 218 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Železničiarska 1425/34, 92401 Galanta, Slovenská republika
Adresa Bordbíró tér 6, 4027 Debrecén, Maďarsko
Adresa Via C. Colombo n.32, 07037 Sorso, Talianska republika
Adresa Kopčianska 8, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bordbíró tér 6, 4027 Debrecén, Maďarsko
Adresa Via C. Colombo n.32, 07037 Sorso, Talianska republika
Adresa Kopčianska 3756/8, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Kopčianska 8, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.