Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47472511・Kalinčiakovo 601, 934 01 Levice・Založené 2013
Obrat 2025
92 tis. €
+92 %Zisk 2025
45 tis. €
+115 %Aktíva
213 tis. €
−1,0 %Vlastný kapitál
113 tis. €
+65 %Zadlženosť
47,1 %
−21 ppHrubá marža
64,4 %
−4,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
48,2 %
+5,0 ppZisk / výnosy
ROA
20,9 %
+11 ppRentabilita aktív
ROE
39,5 %
+9,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,20
+77 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
50 tis. €
+103 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,6 %
−4,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−80 tis. €
+38 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 49 tis. € | 49 tis. € | 48 tis. € | 91 tis. € |
| Pridaná hodnota | 17 tis. € | 38 tis. € | 33 tis. € | 59 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 49 tis. € | 49 tis. € | 48 tis. € | 92 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 097 € | 25 tis. € | 21 tis. € | 45 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 245 € | 4 354 € | 3 737 € | 5 265 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 249 tis. € | 258 tis. € | 215 tis. € | 213 tis. € |
| Neobežný majetok | 209 tis. € | 202 tis. € | 199 tis. € | 193 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 209 tis. € | 202 tis. € | 199 tis. € | 193 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 40 tis. € | 55 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € |
| Zásoby | 46 € | 41 € | 81 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 750 € | 111 € | 312 € | 7 055 € |
| Finančné účty | 39 tis. € | 55 tis. € | 16 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 249 tis. € | 258 tis. € | 215 tis. € | 213 tis. € |
| Vlastné imanie | 243 tis. € | 47 tis. € | 68 tis. € | 113 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 230 tis. € | 17 tis. € | 42 tis. € | 63 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 097 € | 25 tis. € | 21 tis. € | 45 tis. € |
| Záväzky | 5 963 € | 210 tis. € | 147 tis. € | 100 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 912 € | 210 tis. € | 147 tis. € | 100 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 51 € | 51 € | 51 € | 50 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Labutia ulica 216/15, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Kvetná 1251/4, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Labutia ulica 216/15, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Kvetná 1251/4, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakovo 345, 93401 Levice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.