Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47473355・Cintorínska 2702/13, 92101 Piešťany・Založené 2013
Obrat 2021
71 tis. €
+60 %Zisk 2021
−2 060 €
+64 %Aktíva
9 494 €
+2,2 %Vlastný kapitál
−2 616 €
−371 %Zadlženosť
127,6 %
+22 ppHrubá marža
45,4 %
−41 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2,9 %
+9,8 ppZisk / výnosy
ROA
-21,7 %
+39 ppRentabilita aktív
ROE
78,7 %
−937 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,78
−17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 060 €
+64 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−2 616 €
−426 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
25,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 48 tis. € | 47 tis. € | 44 tis. € | 71 tis. € |
| Pridaná hodnota | 15 tis. € | 23 tis. € | 38 tis. € | 32 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 48 tis. € | 47 tis. € | 44 tis. € | 71 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −8 930 € | −21 tis. € | −5 645 € | −2 060 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 19 tis. € | 9 288 € | 9 288 € | 9 494 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 19 tis. € | 9 276 € | 9 276 € | 9 494 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 671 € | 4 579 € | 4 579 € | 1 404 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 14 tis. € | 4 697 € | 4 697 € | 8 090 € |
| Časové rozlíšenie | 25 € | 12 € | 12 € | — |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 19 tis. € | 9 288 € | 9 288 € | 9 494 € |
| Vlastné imanie | 5 089 € | −16 tis. € | −556 € | −2 616 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| HV minulých rokov | 9 019 € | 89 € | 89 € | −5 556 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −8 930 € | −21 tis. € | −5 645 € | −2 060 € |
| Záväzky | 14 tis. € | 25 tis. € | 9 844 € | 12 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 61 € | 71 € | 71 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 14 tis. € | 25 tis. € | 9 773 € | 12 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 220 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Cintorínska 2702/13, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa SNP 2527/51, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
Adresa Krajné 100, 91616 Krajné, Slovenská republika
Adresa Cintorínska 2702/13, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa SNP 2527/51, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
Adresa E.F. Scherera 4803/8, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Krajné 100, 91616 Krajné, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.