Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47475056・Drieňová 1J, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2013
Obrat 2024
426 tis. €
−22 %Zisk 2024
−8 369 €
−108 %Aktíva
978 tis. €
+53 %Vlastný kapitál
264 tis. €
−3,1 %Zadlženosť
73,0 %
+16 ppHrubá marža
6,7 %
−23 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2,0 %
−21 ppZisk / výnosy
ROA
-0,9 %
−17 ppRentabilita aktív
ROE
-3,2 %
−42 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,39
−27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−6 333 €
−105 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-32,1 %
−55 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
272 tis. €
−8,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 367 tis. € | 461 tis. € | 514 tis. € | 429 tis. € |
| Pridaná hodnota | 39 tis. € | 94 tis. € | 153 tis. € | 29 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 371 tis. € | 461 tis. € | 543 tis. € | 426 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 848 € | 34 tis. € | 105 tis. € | −8 369 € |
| Daň z príjmov | 3 294 € | 12 tis. € | 31 tis. € | 2 036 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 252 tis. € | 303 tis. € | 640 tis. € | 978 tis. € |
| Neobežný majetok | 32 tis. € | 19 tis. € | 7 585 € | 10 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 32 tis. € | 19 tis. € | 7 585 € | 10 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 220 tis. € | 284 tis. € | 632 tis. € | 968 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 200 tis. € | 274 tis. € | 599 tis. € | 944 tis. € |
| Finančné účty | 20 tis. € | 10 tis. € | 33 tis. € | 24 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 252 tis. € | 303 tis. € | 640 tis. € | 978 tis. € |
| Vlastné imanie | 119 tis. € | 168 tis. € | 273 tis. € | 264 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 112 tis. € | 113 tis. € | 147 tis. € | 252 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 848 € | 34 tis. € | 105 tis. € | −8 369 € |
| Záväzky | 133 tis. € | 136 tis. € | 367 tis. € | 714 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 271 € | 336 € | 401 € | 472 € |
| Krátkodobé záväzky | 88 tis. € | 91 tis. € | 333 tis. € | 696 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 21 tis. € | 15 tis. € | 9 282 € | 4 000 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 23 tis. € | 29 tis. € | 23 tis. € | 12 tis. € |
| Rezervy | 686 € | 686 € | 686 € | 1 350 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Krasovského 12, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Dubová ulica 1536/72, 93005 Gabčíkovo, Slovenská republika
Adresa Krasovského 12, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Dubová ulica 1536/72, 93005 Gabčíkovo, Slovenská republika
Adresa Dubová 1536/72, 93005 Gabčíkovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
iBrand s. r. o.
Drieňová 1J, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.