Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47478454・Zvončín 299, 91901 Zvončín・Založené 2013
Obrat 2025
9 360 €
−52 %Zisk 2025
−1 753 €
+43 %Aktíva
−84 €
−106 %Vlastný kapitál
−4 815 €
−57 %Zadlženosť
-5 632,1 %
−5 958 ppHrubá marža
45,2 %
−13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-18,7 %
−2,9 ppZisk / výnosy
ROA
2 086,9 %
+2 313 ppRentabilita aktív
ROE
36,4 %
−64 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-0,13
−112 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 413 €
+47 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-24,1 %
−9,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−755 €
−948 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-9,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 42 tis. € | 28 tis. € | 19 tis. € | 9 360 € |
| Pridaná hodnota | 34 tis. € | 6 395 € | 11 tis. € | 4 233 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 42 tis. € | 28 tis. € | 19 tis. € | 9 360 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 24 tis. € | 300 € | −3 062 € | −1 753 € |
| Daň z príjmov | 4 266 € | 53 € | 394 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 74 tis. € | 19 tis. € | 1 354 € | −84 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 1 828 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 1 828 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 74 tis. € | 17 tis. € | 1 354 € | −84 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 423 € | 8 680 € | 1 960 € | 2 083 € |
| Finančné účty | 68 tis. € | 8 771 € | −606 € | −2 167 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 74 tis. € | 19 tis. € | 1 354 € | −84 € |
| Vlastné imanie | 68 tis. € | 17 tis. € | −3 062 € | −4 815 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 39 tis. € | 12 tis. € | 0 € | −3 062 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 24 tis. € | 300 € | −3 062 € | −1 753 € |
| Záväzky | 6 146 € | 1 794 € | 4 416 € | 4 731 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 146 € | 1 794 € | 1 265 € | 671 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 3 151 € | 4 060 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Zvončín 299, 91901 Zvončín, Slovenská republika
Adresa Na hlinách 7485/51, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Zvončín 299, 91901 Zvončín, Slovenská republika
Adresa Na hlinách 7485/51, 91701 Trnava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.