Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47485507・Horné Saliby 1276, 925 03 Horné Saliby・Založené 2013
Obrat 2025
116 tis. €
+2,7 %Zisk 2025
75 tis. €
+5,5 %Aktíva
157 tis. €
+81 %Vlastný kapitál
151 tis. €
+98 %Zadlženosť
3,2 %
−8,3 ppHrubá marža
96,4 %
+4,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
64,4 %
+1,7 ppZisk / výnosy
ROA
47,9 %
−34 ppRentabilita aktív
ROE
49,5 %
−43 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
40,35
+318 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
95 tis. €
+5,5 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
153 tis. €
+97 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 87 tis. € | 118 tis. € | 113 tis. € | 116 tis. € |
| Pridaná hodnota | 85 tis. € | 112 tis. € | 105 tis. € | 112 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 87 tis. € | 118 tis. € | 113 tis. € | 116 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 58 tis. € | 77 tis. € | 71 tis. € | 75 tis. € |
| Daň z príjmov | 15 tis. € | 21 tis. € | 19 tis. € | 20 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 15 tis. € | 21 tis. € | 19 tis. € | 20 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 138 tis. € | 149 tis. € | 87 tis. € | 157 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 138 tis. € | 148 tis. € | 86 tis. € | 156 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 30 tis. € | 33 tis. € | 28 tis. € | 29 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 107 tis. € | 115 tis. € | 58 tis. € | 127 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 154 € | 179 € | 55 € | 65 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 138 tis. € | 149 tis. € | 87 tis. € | 157 tis. € |
| Vlastné imanie | 136 tis. € | 141 tis. € | 77 tis. € | 151 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 72 tis. € | 58 tis. € | 0 € | 71 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 58 tis. € | 77 tis. € | 71 tis. € | 75 tis. € |
| Záväzky | 1 590 € | 7 286 € | 9 988 € | 5 009 € |
| Dlhodobé záväzky | 164 € | 202 € | 252 € | 304 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 426 € | 6 546 € | 8 955 € | 3 877 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 538 € | 781 € | 828 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
29 registrovaných činností
Adresa Horné Saliby 1276, 92503 Horné Saliby, Slovenská republika
Adresa Horné Saliby 455, 92503 Horné Saliby, Slovenská republika
Adresa Horné Saliby 1276, 92503 Horné Saliby, Slovenská republika
Adresa Horné Saliby 455, 92503 Horné Saliby, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.