Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47485973・Technická 7, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2013
Obrat 2025
2,92 mil. €
+12 %Zisk 2025
14 tis. €
+144 %Aktíva
1,46 mil. €
+23 %Vlastný kapitál
512 tis. €
+9,6 %Zadlženosť
65,0 %
+4,2 ppHrubá marža
25,3 %
+2,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,5 %
+1,7 ppZisk / výnosy
ROA
0,9 %
+3,6 ppRentabilita aktív
ROE
2,7 %
+9,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,08
−19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
20 tis. €
+174 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
32,1 %
+46 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
695 tis. €
+0,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3,22 mil. € | 2,65 mil. € | 2,61 mil. € | 2,92 mil. € |
| Pridaná hodnota | 799 tis. € | 668 tis. € | 603 tis. € | 739 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3,22 mil. € | 2,65 mil. € | 2,61 mil. € | 2,92 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 250 tis. € | 122 tis. € | −31 tis. € | 14 tis. € |
| Daň z príjmov | 48 tis. € | 12 tis. € | 3 840 € | 6 524 € |
| Daň z príjmov splatná | 48 tis. € | 12 tis. € | 3 840 € | 6 524 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,55 mil. € | 1,49 mil. € | 1,19 mil. € | 1,46 mil. € |
| Neobežný majetok | 27 tis. € | 52 tis. € | 39 tis. € | 118 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 27 tis. € | 52 tis. € | 39 tis. € | 118 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,5 mil. € | 1,42 mil. € | 1,13 mil. € | 1,34 mil. € |
| Zásoby | 1,26 mil. € | 1,27 mil. € | 1,01 mil. € | 1,17 mil. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 109 tis. € | 128 tis. € | 100 tis. € | 168 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 128 tis. € | 14 tis. € | 23 tis. € | 2 353 € |
| Časové rozlíšenie | 29 tis. € | 23 tis. € | 22 tis. € | 9 488 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,55 mil. € | 1,49 mil. € | 1,19 mil. € | 1,46 mil. € |
| Vlastné imanie | 690 tis. € | 638 tis. € | 467 tis. € | 512 tis. € |
| Základné imanie | 436 tis. € | 436 tis. € | 436 tis. € | 436 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 3 559 € | 16 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € |
| HV minulých rokov | 0 € | 63 tis. € | 40 tis. € | 40 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 250 tis. € | 122 tis. € | −31 tis. € | 14 tis. € |
| Záväzky | 863 tis. € | 853 tis. € | 725 tis. € | 952 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 17 tis. € | 32 tis. € | 16 tis. € | 13 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 532 tis. € | 375 tis. € | 440 tis. € | 642 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 105 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 295 tis. € | 432 tis. € | 251 tis. € | 190 tis. € |
| Rezervy | 19 tis. € | 14 tis. € | 18 tis. € | 1 153 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Ostredková 32, 82102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Ostredková 32, 82102 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Ostredková 32, 82102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
ELÍZ - ohrievače vody s. r. o.
Technická 7, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.