Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47486686・Jánošíkova 15A, 01001 Žilina・Založené 2013
Obrat 2020
0 €
Zisk 2020
0 €
+100 %Aktíva
8 449 €
−0,9 %Vlastný kapitál
−21 tis. €
+0,0 %Zadlženosť
348,0 %
+2,2 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
0,0 %
+87 ppRentabilita aktív
ROE
-0,0 %
−35 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,01
−15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
0 €
+100 %Zisk + daň z príjmov
Čistý pracovný kapitál
−29 tis. €
+0,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−423 €
+15 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Stupeň samofinancovania
-248,0 %
−2,2 ppVlastné imanie / aktíva celkom
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −11 tis. € | 0 € | −7 436 € | 0 € |
| Daň z príjmov | 480 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 480 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 16 tis. € | 8 523 € | 8 449 € |
| Neobežný majetok | 15 tis. € | 15 tis. € | 8 026 € | 8 026 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 15 tis. € | 15 tis. € | 8 026 € | 8 026 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 616 € | 616 € | 497 € | 423 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 616 € | 616 € | 497 € | 423 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 16 tis. € | 8 523 € | 8 449 € |
| Vlastné imanie | −14 tis. € | −14 tis. € | −21 tis. € | −21 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −7 697 € | −19 tis. € | −19 tis. € | −26 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −11 tis. € | 0 € | −7 436 € | 0 € |
| Záväzky | 30 tis. € | 30 tis. € | 29 tis. € | 29 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 30 tis. € | 30 tis. € | 29 tis. € | 29 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Korolenka 2, 80100 Cervonograd, Ukrajina
Adresa V. Chornovola 2/26, 77500 Dolina, Ukrajina
Adresa V. Chornovola 2/26, 77500 Dolina, Ukrajina
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.