Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47488794・Biskupa Királya 1097/2, 94505 Komárno・Založené 2013
Obrat 2019
174 tis. €
−76 %Zisk 2019
−2 220 €
−161 %Aktíva
143 tis. €
−11 %Vlastný kapitál
12 tis. €
−15 %Zadlženosť
91,4 %
+0,5 ppHrubá marža
-1,2 %
−2,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,3 %
−1,8 ppZisk / výnosy
ROA
-1,6 %
−3,8 ppRentabilita aktív
ROE
-18,1 %
−43 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,09
−0,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 220 €
−148 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
12 tis. €
−15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 138 tis. € | 394 tis. € | 709 tis. € | 174 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 468 € | 6 343 € | 5 007 € | −2 152 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 138 tis. € | 394 tis. € | 709 tis. € | 174 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 424 € | 5 095 € | 3 637 € | −2 220 € |
| Daň z príjmov | 960 € | 960 € | 959 € | 0 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 20 tis. € | 110 tis. € | 160 tis. € | 143 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 20 tis. € | 110 tis. € | 160 tis. € | 143 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 18 tis. € | 73 tis. € | 40 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 46 tis. € | 87 tis. € | 102 tis. € |
| Finančné účty | 8 533 € | 47 tis. € | 277 € | 697 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 20 tis. € | 110 tis. € | 160 tis. € | 143 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 943 € | 11 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 5 095 € | 8 731 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 424 € | 5 095 € | 3 637 € | −2 220 € |
| Záväzky | 12 tis. € | 99 tis. € | 146 tis. € | 131 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 12 tis. € | 99 tis. € | 146 tis. € | 131 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Iszkaszentgyörgyi út 20, 8000 Székesfehérvár, Maďarsko
Adresa Bátky Zsigmond utca 3, 8000 Székesfehérvár, Maďarsko
Adresa Losonczi utca 78, 2750 Nagykőrös, Maďarsko
Adresa Szilva utca 9, 8511 Pápa, Maďarsko
Adresa Iszkaszentgyörgyi út 20, 8000 Székesfehérvár, Maďarsko
Adresa Bátky Zsigmond utca 3, 8000 Székesfehérvár, Maďarsko
Adresa Losonczi utca 78, 2750 Nagykőrös, Maďarsko
Adresa Szilva utca 9, 8511 Pápa, Maďarsko
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.