Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47500573・Šarišské Lužianky 28, 082 32 Kojatice・Založené 2014
Obrat 2025
74 tis. €
−24 %Zisk 2025
8 830 €
+838 %Aktíva
178 tis. €
+21 %Vlastný kapitál
60 tis. €
+17 %Zadlženosť
66,4 %
+1,2 ppHrubá marža
13,7 %
+12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,0 %
+11 ppZisk / výnosy
ROA
5,0 %
+4,3 ppRentabilita aktív
ROE
14,8 %
+13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,37
+0,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 811 €
+723 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
48 tis. €
+22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
33,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 75 tis. € | 80 tis. € | 97 tis. € | 74 tis. € |
| Pridaná hodnota | 9 519 € | 19 tis. € | 1 383 € | 10 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 75 tis. € | 80 tis. € | 97 tis. € | 74 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 628 € | 16 tis. € | 941 € | 8 830 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 251 € | 981 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 55 tis. € | 87 tis. € | 147 tis. € | 178 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 714 € | 227 € | 227 € | 227 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 714 € | 227 € | 227 € | 227 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 52 tis. € | 87 tis. € | 146 tis. € | 178 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 9 032 € | 9 426 € | 39 tis. € | 67 tis. € |
| Finančné účty | 43 tis. € | 78 tis. € | 107 tis. € | 111 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 55 tis. € | 87 tis. € | 147 tis. € | 178 tis. € |
| Vlastné imanie | 34 tis. € | 50 tis. € | 51 tis. € | 60 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 22 tis. € | 29 tis. € | 45 tis. € | 46 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 628 € | 16 tis. € | 941 € | 8 830 € |
| Záväzky | 21 tis. € | 37 tis. € | 96 tis. € | 118 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | −11 tis. € | −11 tis. € | −11 tis. € | −11 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 32 tis. € | 48 tis. € | 107 tis. € | 129 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Agátová ulica 839/5, 90062 Kostolište, Slovenská republika
Adresa Šarišské Lužianky 28, 08232 Kojatice, Slovenská republika
Adresa Agátová ulica 839/5, 90062 Kostolište, Slovenská republika
Adresa Šarišské Lužianky 28, 08232 Kojatice, Slovenská republika
Adresa Šarišské Lužianky 28, 08232 Kojatice, Slovenská republika
Adresa Šarišské Lužianky 28, 08232 Kojatice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.