Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47503572・Moyzesova 816/102, 01701 Považská Bystrica・Založené 2013
Obrat 2025
291 tis. €
−2,9 %Zisk 2025
2 978 €
+32 %Aktíva
214 tis. €
+21 %Vlastný kapitál
67 tis. €
+4,7 %Zadlženosť
68,9 %
+4,8 ppHrubá marža
7,2 %
+2,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,0 %
+0,3 ppZisk / výnosy
ROA
1,4 %
+0,1 ppRentabilita aktív
ROE
4,5 %
+0,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,44
−6,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 898 €
+17 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
39,2 %
−6,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
65 tis. €
+5,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 295 tis. € | 315 tis. € | 299 tis. € | 291 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 438 € | 11 tis. € | 15 tis. € | 21 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 295 tis. € | 315 tis. € | 299 tis. € | 291 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 237 € | 573 € | 2 250 € | 2 978 € |
| Daň z príjmov | 594 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 68 tis. € | 140 tis. € | 178 tis. € | 214 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 968 € | 2 429 € | 2 429 € | 2 159 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 968 € | 2 429 € | 2 429 € | 2 159 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 65 tis. € | 137 tis. € | 175 tis. € | 212 tis. € |
| Zásoby | 49 tis. € | 108 tis. € | 151 tis. € | 178 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 20 tis. € | 28 tis. € | 21 tis. € | 25 tis. € |
| Finančné účty | −3 935 € | 1 500 € | 3 190 € | 9 070 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 68 tis. € | 140 tis. € | 178 tis. € | 214 tis. € |
| Vlastné imanie | 61 tis. € | 62 tis. € | 64 tis. € | 67 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 55 tis. € | 55 tis. € | 56 tis. € | 58 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 237 € | 573 € | 2 250 € | 2 978 € |
| Záväzky | 7 113 € | 78 tis. € | 114 tis. € | 148 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 113 € | 78 tis. € | 114 tis. € | 148 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Moyzesova 816/102, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Moyzesova 816/102, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Moyzesova 816/102, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Moyzesova 816/102, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Moyzesova 816/102, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.