Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47505508・Strojárenská 3426/11C, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto・Založené 2013
Obrat 2025
50 tis. €
+0,3 %Zisk 2025
4 070 €
+50 %Aktíva
155 tis. €
+0,6 %Vlastný kapitál
134 tis. €
+3,1 %Zadlženosť
13,4 %
−2,1 ppHrubá marža
13,6 %
+1,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,2 %
+2,7 ppZisk / výnosy
ROA
2,6 %
+0,9 ppRentabilita aktív
ROE
3,0 %
+1,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
147,61
+10 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 678 €
+42 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
13,0 %
−5,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
143 tis. €
+0,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
26,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 24 tis. € | 28 tis. € | 25 tis. € | 50 tis. € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 5 989 € | 2 922 € | 6 791 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 43 tis. € | 35 tis. € | 50 tis. € | 50 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 99 € | 183 € | 2 706 € | 4 070 € |
| Daň z príjmov | 488 € | 705 € | 597 € | 608 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 112 tis. € | 126 tis. € | 154 tis. € | 155 tis. € |
| Neobežný majetok | 23 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 23 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 89 tis. € | 112 tis. € | 143 tis. € | 144 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 694 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 352 € | 6 297 € | 21 tis. € | 21 tis. € |
| Finančné účty | 88 tis. € | 106 tis. € | 121 tis. € | 122 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 112 tis. € | 126 tis. € | 154 tis. € | 155 tis. € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 6 277 € | 130 tis. € | 134 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 6 699 € | 1 094 € | 22 tis. € | 25 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 99 € | 183 € | 2 706 € | 4 070 € |
| Záväzky | 100 tis. € | 120 tis. € | 24 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 19 tis. € | 19 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 72 tis. € | 95 tis. € | 1 067 € | 973 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 4 202 € | 5 987 € | 5 987 € | 5 987 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 5 733 € | 0 € | 5 809 € | 2 783 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
28 registrovaných činností
Adresa Rudňany 317, 05323 Rudňany, Slovenská republika
Adresa Teplička 92, 05201 Teplička, Slovenská republika
Adresa Rudňany 317, 05323 Rudňany, Slovenská republika
Adresa Teplička 92, 05201 Teplička, Slovenská republika
Adresa Rudňany 317, 05323 Rudňany, Slovenská republika
Adresa Rudňany 317, 05323 Rudňany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Alphabet s.r.o.
Strojárenská 3426/11C, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.