Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47505681・Pod záhradami 196/21, 90043 Hamuliakovo・Založené 2013
Obrat 2025
265 tis. €
−3,0 %Zisk 2025
4 205 €
+538 %Aktíva
240 tis. €
+3,8 %Vlastný kapitál
19 tis. €
+28 %Zadlženosť
91,9 %
−1,5 ppHrubá marža
36,8 %
+8,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,6 %
+1,3 ppZisk / výnosy
ROA
1,8 %
+1,5 ppRentabilita aktív
ROE
21,7 %
+17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,60
+48 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 437 €
+150 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
34,7 %
−40 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−31 tis. €
+40 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 206 tis. € | 256 tis. € | 269 tis. € | 265 tis. € |
| Pridaná hodnota | 43 tis. € | 73 tis. € | 76 tis. € | 97 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 224 tis. € | 257 tis. € | 273 tis. € | 265 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 000 € | 9 936 € | 659 € | 4 205 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 920 € | 2 232 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 232 tis. € | 244 tis. € | 231 tis. € | 240 tis. € |
| Neobežný majetok | 210 tis. € | 215 tis. € | 197 tis. € | 195 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 210 tis. € | 215 tis. € | 197 tis. € | 195 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 22 tis. € | 30 tis. € | 35 tis. € | 46 tis. € |
| Zásoby | 198 € | 345 € | 452 € | 539 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 569 € | 22 tis. € | 16 tis. € | 18 tis. € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 7 746 € | 18 tis. € | 27 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 232 tis. € | 244 tis. € | 231 tis. € | 240 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 621 € | 15 tis. € | 15 tis. € | 19 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 621 € | −379 € | 9 060 € | 9 716 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 000 € | 9 936 € | 659 € | 4 205 € |
| Záväzky | 228 tis. € | 230 tis. € | 216 tis. € | 221 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 262 € | 22 tis. € | 29 tis. € | 51 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 102 tis. € | 99 tis. € | 86 tis. € | 76 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 1 108 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Pod záhradami 196/21, 90043 Hamuliakovo, Slovenská republika
Adresa Pod záhradami 196/21, 90043 Hamuliakovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
MERCEDES TAXI airport s. r. o.
Pod záhradami 196/21, 90043 Hamuliakovo
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.