Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47507829・Ružová 577/35, 06544 Plaveč・Založené 2013
Obrat 2025
245 tis. €
+32 %Zisk 2025
39 tis. €
+1 194 %Aktíva
117 tis. €
−3,5 %Vlastný kapitál
25 tis. €
+279 %Zadlženosť
78,5 %
−33 ppHrubá marža
-41,7 %
−46 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
16,0 %
+14 ppZisk / výnosy
ROA
33,5 %
+31 ppRentabilita aktív
ROE
155,7 %
+177 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,29
−2,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
44 tis. €
+920 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,9 %
−19 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−65 tis. €
+32 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 280 tis. € | 147 tis. € | 148 tis. € | 120 tis. € |
| Pridaná hodnota | 18 tis. € | −39 tis. € | 6 817 € | −50 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 298 tis. € | 147 tis. € | 186 tis. € | 245 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 141 € | −80 tis. € | 3 023 € | 39 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 065 € | 0 € | 1 279 € | 4 764 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 170 tis. € | 130 tis. € | 121 tis. € | 117 tis. € |
| Neobežný majetok | 62 tis. € | 115 tis. € | 81 tis. € | 90 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 62 tis. € | 115 tis. € | 81 tis. € | 90 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 108 tis. € | 15 tis. € | 40 tis. € | 26 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 24 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 56 tis. € | 6 035 € | 22 tis. € | 17 tis. € |
| Finančné účty | 52 tis. € | 9 285 € | −5 844 € | −6 364 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 170 tis. € | 130 tis. € | 121 tis. € | 117 tis. € |
| Vlastné imanie | 63 tis. € | −17 tis. € | −14 tis. € | 25 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 20 tis. € | 26 tis. € | −55 tis. € | −52 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 141 € | −80 tis. € | 3 023 € | 39 tis. € |
| Záväzky | 107 tis. € | 147 tis. € | 135 tis. € | 91 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 107 tis. € | 147 tis. € | 135 tis. € | 91 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 150 € | 150 € | 150 € | 150 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Ružová 577/35, 06544 Plaveč, Slovenská republika
Adresa Ružová 577/35, 06544 Plaveč, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.