Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47508311・Podunajská 10581/23J, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice・Založené 2013
Obrat 2025
56 tis. €
−20 %Zisk 2025
5 452 €
+682 %Aktíva
179 tis. €
+5,2 %Vlastný kapitál
161 tis. €
+3,5 %Zadlženosť
10,0 %
+1,5 ppHrubá marža
13,1 %
+12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,8 %
+11 ppZisk / výnosy
ROA
3,0 %
+3,6 ppRentabilita aktív
ROE
3,4 %
+4,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,96
−15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 412 €
+26 617 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
−3 985 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
161 tis. €
+3,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
20,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 122 tis. € | 139 tis. € | 70 tis. € | 56 tis. € |
| Pridaná hodnota | −4 217 € | 19 tis. € | 611 € | 7 306 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 122 tis. € | 139 tis. € | 70 tis. € | 56 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 709 € | 16 tis. € | −936 € | 5 452 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 2 896 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 177 tis. € | 182 tis. € | 170 tis. € | 179 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 177 tis. € | 182 tis. € | 170 tis. € | 179 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 38 tis. € | 5 480 € | 4 539 € | 1 814 € |
| Finančné účty | 139 tis. € | 177 tis. € | 165 tis. € | 177 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 177 tis. € | 182 tis. € | 170 tis. € | 179 tis. € |
| Vlastné imanie | 141 tis. € | 156 tis. € | 155 tis. € | 161 tis. € |
| Základné imanie | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € |
| HV minulých rokov | 136 tis. € | 131 tis. € | 146 tis. € | 146 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 709 € | 16 tis. € | −936 € | 5 452 € |
| Záväzky | 36 tis. € | 26 tis. € | 15 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 36 tis. € | 26 tis. € | 15 tis. € | 18 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Nálepkova 33, 05311 Smižany, Slovenská republika
Adresa Coastal Highway 16192, 19958 Lewes, Delaware, Spojené štáty americké
Adresa Nálepkova 33, 05311 Smižany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
M-RUS BAGER, s.r.o.
Podunajská 10581/23J, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.