Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47513217・Široké 118, 082 37 Široké・Založené 2013
Obrat 2025
744 tis. €
+44 %Zisk 2025
190 tis. €
+133 %Aktíva
843 tis. €
+42 %Vlastný kapitál
743 tis. €
+34 %Zadlženosť
11,9 %
+5,1 ppHrubá marža
70,6 %
+10,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
25,6 %
+9,9 ppZisk / výnosy
ROA
22,6 %
+8,8 ppRentabilita aktív
ROE
25,6 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
11,77
−9,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
241 tis. €
+131 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
−0,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
600 tis. €
+38 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,1 mil. € | 627 tis. € | 510 tis. € | 702 tis. € |
| Pridaná hodnota | 549 tis. € | 380 tis. € | 309 tis. € | 495 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,39 mil. € | 984 tis. € | 518 tis. € | 744 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 158 tis. € | 108 tis. € | 82 tis. € | 190 tis. € |
| Daň z príjmov | 50 tis. € | 41 tis. € | 23 tis. € | 50 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 50 tis. € | 41 tis. € | 23 tis. € | 50 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 786 tis. € | 542 tis. € | 593 tis. € | 843 tis. € |
| Neobežný majetok | 386 tis. € | 94 tis. € | 121 tis. € | 187 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 386 tis. € | 94 tis. € | 121 tis. € | 187 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 398 tis. € | 447 tis. € | 471 tis. € | 656 tis. € |
| Zásoby | 1 435 € | 2 757 € | 1 885 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 303 tis. € | 169 tis. € | 251 tis. € | 283 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 93 tis. € | 276 tis. € | 218 tis. € | 373 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 034 € | 827 € | 432 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 786 tis. € | 542 tis. € | 593 tis. € | 843 tis. € |
| Vlastné imanie | 363 tis. € | 471 tis. € | 553 tis. € | 743 tis. € |
| Základné imanie | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 185 tis. € | 343 tis. € | 451 tis. € | 533 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 158 tis. € | 108 tis. € | 82 tis. € | 190 tis. € |
| Záväzky | 423 tis. € | 71 tis. € | 41 tis. € | 101 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 968 € | 5 690 € | 4 279 € | 45 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 418 tis. € | 65 tis. € | 36 tis. € | 56 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Široké 33, 08237 Široké, Slovenská republika
Adresa Široké 557, 08237 Široké, Slovenská republika
Adresa Široké 33, 08237 Široké, Slovenská republika
Adresa Široké 557, 08237 Široké, Slovenská republika
Adresa Široké 557, 08237 Široké, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.