Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47515538・Tatranská Polianka 22, 06201 Vysoké Tatry・Založené 2013
Obrat 2025
430 tis. €
−15 %Zisk 2025
8 052 €
+7 642 %Aktíva
462 tis. €
+8,3 %Vlastný kapitál
44 tis. €
+22 %Zadlženosť
90,5 %
−1,1 ppHrubá marža
37,7 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,9 %
+1,9 ppZisk / výnosy
ROA
1,7 %
+1,7 ppRentabilita aktív
ROE
18,4 %
+18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,31
+6,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
+156 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,2 %
−77 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
109 tis. €
+40 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
40,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 410 tis. € | 579 tis. € | 506 tis. € | 430 tis. € |
| Pridaná hodnota | 100 tis. € | 124 tis. € | 138 tis. € | 162 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 416 tis. € | 581 tis. € | 507 tis. € | 430 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 376 € | 3 964 € | 104 € | 8 052 € |
| Daň z príjmov | 978 € | 1 333 € | 3 840 € | 2 042 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 366 tis. € | 410 tis. € | 427 tis. € | 462 tis. € |
| Neobežný majetok | 37 tis. € | 37 tis. € | 21 tis. € | 6 454 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 37 tis. € | 37 tis. € | 21 tis. € | 6 454 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 329 tis. € | 373 tis. € | 406 tis. € | 456 tis. € |
| Zásoby | 314 tis. € | 310 tis. € | 333 tis. € | 412 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 911 € | 17 tis. € | 8 155 € | 11 tis. € |
| Finančné účty | 7 245 € | 46 tis. € | 65 tis. € | 33 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 366 tis. € | 410 tis. € | 427 tis. € | 462 tis. € |
| Vlastné imanie | 32 tis. € | 36 tis. € | 36 tis. € | 44 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 4 878 € | 11 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 376 € | 3 964 € | 104 € | 8 052 € |
| Záväzky | 334 tis. € | 374 tis. € | 391 tis. € | 419 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 27 tis. € | 27 tis. € | 1 670 € | 2 101 € |
| Krátkodobé záväzky | 278 tis. € | 337 tis. € | 328 tis. € | 347 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 16 tis. € | 9 500 € | 62 tis. € | 68 tis. € |
| Rezervy | 236 € | 253 € | 0 € | 1 654 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Tatranská Polianka 22, 06201 Vysoké Tatry, Slovenská republika
Adresa Tatranská Polianka 22, 06201 Vysoké Tatry, Slovenská republika
Adresa Tatranská Polianka 22, 06201 Vysoké Tatry, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Progres Tatry, s. r. o.
Tatranská Polianka 22, 06201 Vysoké Tatry
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.