Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47518472・Doležalova 3424/15C, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2013
Obrat 2025
2 703 €
−62 %Zisk 2025
1 493 €
+143 %Aktíva
162 €
−89 %Vlastný kapitál
−178 €
+97 %Zadlženosť
209,9 %
−346 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
55,2 %
+104 ppZisk / výnosy
ROA
921,6 %
+1 151 ppRentabilita aktív
ROE
-838,8 %
−889 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,48
+165 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 833 €
+159 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
18,5 %
+29 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−178 €
+97 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-9,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 18 tis. € | 3 435 € | 7 030 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 9 041 € | −2 116 € | 402 € | −770 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 18 tis. € | 3 435 € | 7 030 € | 2 703 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 980 € | −5 427 € | −3 451 € | 1 493 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3 555 € | 1 074 € | 1 506 € | 162 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 555 € | 1 074 € | 1 506 € | 162 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 3 555 € | 1 074 € | 1 506 € | 162 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3 555 € | 1 074 € | 1 506 € | 162 € |
| Vlastné imanie | 2 020 € | −3 407 € | −6 858 € | −178 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −2 980 € | −8 407 € | −6 671 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 980 € | −5 427 € | −3 451 € | 1 493 € |
| Záväzky | 1 535 € | 4 481 € | 8 364 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 49 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 486 € | 4 481 € | 8 364 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
30 registrovaných činností
Adresa Doležalova 3424/15C, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Oščadnica 1467, 02301 Oščadnica, Slovenská republika
Adresa Oščadnica 1467, 02301 Oščadnica, Slovenská republika
Adresa Doležalova 3424/15C, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Oščadnica 1467, 02301 Oščadnica, Slovenská republika
Adresa Oščadnica 1467, 02301 Oščadnica, Slovenská republika
Adresa Jána Kollára 755/4A, 02201 Čadca, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
FORTAURIS s. r. o.
Doležalova 3424/15C, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.