Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47519436・Dvorníky 112, 04402 Dvorníky-Včeláre・Založené 2013
Obrat 2025
152 tis. €
+17 %Zisk 2025
2 576 €
−29 %Aktíva
86 tis. €
+41 %Vlastný kapitál
14 tis. €
+23 %Zadlženosť
83,7 %
+2,4 ppHrubá marža
39,4 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,7 %
−1,1 ppZisk / výnosy
ROA
3,0 %
−2,9 ppRentabilita aktív
ROE
18,2 %
−13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,13
+150 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 536 €
−23 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
27,1 %
+6,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
39 tis. €
+136 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 82 tis. € | 77 tis. € | 119 tis. € | 120 tis. € |
| Pridaná hodnota | 10 tis. € | −2 347 € | 30 tis. € | 47 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 82 tis. € | 77 tis. € | 130 tis. € | 152 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −10 tis. € | −22 tis. € | 3 603 € | 2 576 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 960 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 43 tis. € | 45 tis. € | 61 tis. € | 86 tis. € |
| Neobežný majetok | 22 tis. € | 20 tis. € | 12 tis. € | 35 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 22 tis. € | 20 tis. € | 12 tis. € | 35 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 21 tis. € | 26 tis. € | 42 tis. € | 51 tis. € |
| Zásoby | 20 tis. € | 24 tis. € | 37 tis. € | 39 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 402 € | 1 149 € | 512 € | 10 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 392 € | 351 € | 4 151 € | 1 691 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 7 812 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 43 tis. € | 45 tis. € | 61 tis. € | 86 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 392 € | 7 907 € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| HV minulých rokov | −757 € | 0 € | −22 tis. € | −18 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 149 € | −22 tis. € | 3 603 € | 2 576 € |
| Záväzky | 34 tis. € | 38 tis. € | 50 tis. € | 72 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 23 € | 23 € | 130 € | 33 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 4 651 € | 7 468 € | 25 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 23 tis. € | 16 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 29 tis. € | 30 tis. € | 0 € | 8 095 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 1 277 € | 2 625 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 1 € | — |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Dvorníky 112, 04402 Dvorníky-Včeláre, Slovenská republika
Adresa Grunt 701/160, 04425 Medzev, Slovenská republika
Adresa Dvorníky 112, 04402 Dvorníky-Včeláre, Slovenská republika
Adresa Dvorníky 112, 04402 Dvorníky-Včeláre, Slovenská republika
Adresa Grunt 701/160, 04425 Medzev, Slovenská republika
Adresa Dvorníky 112, 04402 Dvorníky-Včeláre, Slovenská republika
Adresa Dvorníky 112, 04402 Dvorníky-Včeláre, Slovenská republika
Adresa Dvorníky 112, 04402 Dvorníky-Včeláre, Slovenská republika
Adresa Dvorníky 112, 04402 Dvorníky-Včeláre, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.