Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47519959・Tajovského 14222/8A, 974 09 Banská Bystrica・Založené 2013
Obrat 2025
66 tis. €
−26 %Zisk 2025
−28 tis. €
+34 %Aktíva
306 tis. €
−7,0 %Vlastný kapitál
−3 172 €
−124 %Zadlženosť
101,0 %
+5,0 ppHrubá marža
34,5 %
−9,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-42,7 %
+4,8 ppZisk / výnosy
ROA
-9,2 %
+3,7 ppRentabilita aktív
ROE
888,1 %
+1 212 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,04
−36 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−27 tis. €
+34 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,5 %
−1,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−277 tis. €
−3,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 91 tis. € | 44 tis. € | 63 tis. € | 63 tis. € |
| Pridaná hodnota | 39 tis. € | −9 295 € | 28 tis. € | 22 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 101 tis. € | 59 tis. € | 89 tis. € | 66 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 642 € | −49 tis. € | −42 tis. € | −28 tis. € |
| Daň z príjmov | 45 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 298 tis. € | 385 tis. € | 329 tis. € | 306 tis. € |
| Neobežný majetok | 282 tis. € | 355 tis. € | 311 tis. € | 294 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 282 tis. € | 355 tis. € | 311 tis. € | 294 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 30 tis. € | 17 tis. € | 11 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 24 € | 0 € | 20 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 28 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € |
| Finančné účty | 625 € | 2 122 € | 2 502 € | 349 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 298 tis. € | 385 tis. € | 329 tis. € | 306 tis. € |
| Vlastné imanie | 76 tis. € | 27 tis. € | 13 tis. € | −3 172 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −6 940 € | 0 € | 0 € | −30 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 642 € | −49 tis. € | −42 tis. € | −28 tis. € |
| Záväzky | 221 tis. € | 358 tis. € | 315 tis. € | 309 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 253 € | 48 tis. € | 18 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 206 tis. € | 296 tis. € | 286 tis. € | 288 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 13 tis. € | 8 103 € | 5 595 € | 3 283 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 2 508 € | 2 508 € | 2 508 € |
| Rezervy | 0 € | 1 288 € | 1 538 € | 843 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa ČSA 13, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa ČSA 13, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.