Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47523930・Čučmianska dlhá 2, 048 01 Rožňava・Založené 2013
Obrat 2025
168 tis. €
+16 %Zisk 2025
−40 tis. €
−88 %Aktíva
333 tis. €
+24 %Vlastný kapitál
−137 tis. €
−41 %Zadlženosť
140,3 %
+5,0 ppHrubá marža
8,1 %
−8,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-23,7 %
−9,0 ppZisk / výnosy
ROA
-11,9 %
−4,0 ppRentabilita aktív
ROE
29,0 %
+7,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,70
−18 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−39 tis. €
−83 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,5 %
−2,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−106 tis. €
−202 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
51,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 138 tis. € | 94 tis. € | 98 tis. € | 120 tis. € |
| Pridaná hodnota | 50 tis. € | 3 534 € | 16 tis. € | 9 694 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 186 tis. € | 169 tis. € | 144 tis. € | 168 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 843 € | −26 tis. € | −21 tis. € | −40 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 0 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 167 tis. € | 208 tis. € | 268 tis. € | 333 tis. € |
| Neobežný majetok | 66 tis. € | 57 tis. € | 54 tis. € | 86 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 66 tis. € | 57 tis. € | 54 tis. € | 86 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 101 tis. € | 151 tis. € | 214 tis. € | 247 tis. € |
| Zásoby | 6 950 € | 19 tis. € | 48 tis. € | 4 323 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 88 tis. € | 126 tis. € | 136 tis. € | 164 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 678 € | 5 938 € | 29 tis. € | 79 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 167 tis. € | 208 tis. € | 268 tis. € | 333 tis. € |
| Vlastné imanie | −50 tis. € | −76 tis. € | −97 tis. € | −137 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 163 € | 163 € | 163 € | 163 € |
| HV minulých rokov | −51 tis. € | −55 tis. € | −81 tis. € | −102 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 843 € | −26 tis. € | −21 tis. € | −40 tis. € |
| Záväzky | 214 tis. € | 281 tis. € | 362 tis. € | 467 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 760 € | 1 121 € | 1 422 € | 1 752 € |
| Krátkodobé záväzky | 101 tis. € | 167 tis. € | 249 tis. € | 353 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 110 tis. € | 110 tis. € | 110 tis. € | 110 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 694 € | 2 694 € | 2 694 € | 2 694 € |
| Časové rozlíšenie | 2 518 € | 2 518 € | 2 518 € | 2 518 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Muškátová ulica 598/8, 04402 Turňa nad Bodvou, Slovenská republika
Adresa Edelényska 1993/2, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Adresa Muškátová ulica 598/8, 04402 Turňa nad Bodvou, Slovenská republika
Adresa Edelényska 1993/2, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.