Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47525886・Hlavná 5, 076 14 Michaľany・Založené 2013
Obrat 2025
198 tis. €
+79 %Zisk 2025
−18 tis. €
−1 204 %Aktíva
42 tis. €
−32 %Vlastný kapitál
27 tis. €
−39 %Zadlženosť
35,6 %
+7,5 ppHrubá marža
11,2 %
−24 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-8,9 %
−10 ppZisk / výnosy
ROA
-41,6 %
−44 ppRentabilita aktív
ROE
-64,6 %
−68 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,23
−9,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−17 tis. €
−751 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-5,8 %
−43 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
29 tis. €
−35 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 125 tis. € | 131 tis. € | 105 tis. € | 195 tis. € |
| Pridaná hodnota | 21 tis. € | 29 tis. € | 36 tis. € | 22 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 134 tis. € | 131 tis. € | 111 tis. € | 198 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 487 € | −2 553 € | 1 594 € | −18 tis. € |
| Daň z príjmov | 538 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 538 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 76 tis. € | 59 tis. € | 62 tis. € | 42 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 469 € | 2 344 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 469 € | 2 344 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 69 tis. € | 56 tis. € | 62 tis. € | 42 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 37 tis. € | 14 tis. € | 28 tis. € | 14 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 32 tis. € | 42 tis. € | 34 tis. € | 28 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 222 € | 1 140 € | 443 € | 459 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 76 tis. € | 59 tis. € | 62 tis. € | 42 tis. € |
| Vlastné imanie | 46 tis. € | 43 tis. € | 45 tis. € | 27 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 36 tis. € | 40 tis. € | 37 tis. € | 39 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 487 € | −2 553 € | 1 594 € | −18 tis. € |
| Záväzky | 30 tis. € | 16 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 28 tis. € | 16 tis. € | 17 tis. € | 13 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 2 536 € | 0 € | 42 € | 2 100 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Na sídlisku 370/38, 07614 Michaľany, Slovenská republika
Adresa Na sídlisku 370/38, 07614 Michaľany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.