Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47526602・Pribišská 894, 02957 Oravská Lesná・Založené 2013
Obrat 2025
92 tis. €
−58 %Zisk 2025
4 868 €
+1 224 %Aktíva
149 tis. €
+162 %Vlastný kapitál
49 tis. €
+11 %Zadlženosť
67,0 %
+45 ppHrubá marža
35,1 %
+19 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,3 %
+5,5 ppZisk / výnosy
ROA
3,3 %
+4,0 ppRentabilita aktív
ROE
9,9 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,30
−84 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 828 €
+1 006 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
16,5 %
−166 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−70 tis. €
−933 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 250 tis. € | 256 tis. € | 218 tis. € | 92 tis. € |
| Pridaná hodnota | 36 tis. € | 26 tis. € | 35 tis. € | 32 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 251 tis. € | 256 tis. € | 219 tis. € | 92 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 14 tis. € | −2 215 € | −433 € | 4 868 € |
| Daň z príjmov | 4 359 € | 1 536 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 55 tis. € | 48 tis. € | 57 tis. € | 149 tis. € |
| Neobežný majetok | 20 tis. € | 17 tis. € | 39 tis. € | 119 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 20 tis. € | 17 tis. € | 39 tis. € | 119 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 35 tis. € | 31 tis. € | 18 tis. € | 30 tis. € |
| Zásoby | 86 € | 1 851 € | 1 805 € | 1 960 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 10 tis. € | 3 453 € | 13 tis. € | 7 369 € |
| Finančné účty | 25 tis. € | 26 tis. € | 2 955 € | 20 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 55 tis. € | 48 tis. € | 57 tis. € | 149 tis. € |
| Vlastné imanie | 47 tis. € | 45 tis. € | 44 tis. € | 49 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 27 tis. € | 41 tis. € | 39 tis. € | 39 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 14 tis. € | −2 215 € | −433 € | 4 868 € |
| Záväzky | 7 622 € | 3 317 € | 13 tis. € | 100 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 118 € | 136 € | 202 € | 247 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 504 € | 3 181 € | 9 623 € | 99 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 2 786 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Pribišská 894, 02957 Oravská Lesná, Slovenská republika
Adresa Oravská Lesná 303, 02957 Oravská Lesná, Slovenská republika
Adresa Oravská Lesná 303, 02957 Oravská Lesná, Slovenská republika
Adresa Pribišská 894, 02957 Oravská Lesná, Slovenská republika
Adresa Oravská Lesná 303, 02957 Oravská Lesná, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.