Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47526629・Trstice 1308, 92542 Trstice・Založené 2013
Obrat 2025
943 tis. €
−1,1 %Zisk 2025
17 tis. €
−3,5 %Aktíva
682 tis. €
−3,9 %Vlastný kapitál
424 tis. €
+4,1 %Zadlženosť
37,8 %
−4,8 ppHrubá marža
39,3 %
+6,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,8 %
Zisk / výnosy
ROA
2,5 %
Rentabilita aktív
ROE
3,9 %
−0,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,99
+2,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
22 tis. €
−3,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,4 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−2 525 €
+76 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
25,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 748 tis. € | 745 tis. € | 920 tis. € | 913 tis. € |
| Pridaná hodnota | 200 tis. € | 194 tis. € | 299 tis. € | 359 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 762 tis. € | 763 tis. € | 953 tis. € | 943 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 19 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 749 € | 4 879 € | 5 026 € | 4 835 € |
| Daň z príjmov splatná | 4 749 € | 4 879 € | 5 026 € | 4 835 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 437 tis. € | 591 tis. € | 710 tis. € | 682 tis. € |
| Neobežný majetok | 187 tis. € | 295 tis. € | 404 tis. € | 453 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 187 tis. € | 295 tis. € | 404 tis. € | 360 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 93 tis. € |
| Obežný majetok | 245 tis. € | 272 tis. € | 288 tis. € | 219 tis. € |
| Zásoby | 1 673 € | 2 654 € | 3 328 € | 2 986 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 189 tis. € | 190 tis. € | 225 tis. € | 157 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 54 tis. € | 79 tis. € | 59 tis. € | 59 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 4 908 € | 24 tis. € | 18 tis. € | 10 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 437 tis. € | 591 tis. € | 710 tis. € | 682 tis. € |
| Vlastné imanie | 374 tis. € | 390 tis. € | 408 tis. € | 424 tis. € |
| Základné imanie | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 500 € | 1 500 € | 1 500 € | 1 500 € |
| HV minulých rokov | 222 tis. € | 241 tis. € | 258 tis. € | 275 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 19 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € |
| Záväzky | 63 tis. € | 201 tis. € | 302 tis. € | 258 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 096 € | 1 225 € | 1 434 € | 34 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 58 tis. € | 195 tis. € | 298 tis. € | 221 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 4 410 € | 4 507 € | 2 657 € | 2 579 € |
| Časové rozlíšenie | 450 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Adresa Trstice 1308, 92542 Trstice, Slovenská republika
Adresa Trstice 1308, 92542 Trstice, Slovenská republika
Adresa Ruská 253/7, 92401 Galanta, Slovenská republika
Adresa Trstice 1308, 92542 Trstice, Slovenská republika
Adresa Trstice 1308, 92542 Trstice, Slovenská republika
Adresa Trstice 1308, 92542 Trstice, Slovenská republika
Adresa Ruská 253/7, 92401 Galanta, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.