Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47530243・Družstevná 386/18, 92701 Šaľa・Založené 2013
Obrat 2025
49 tis. €
−1,2 %Zisk 2025
5 006 €
+84 %Aktíva
39 tis. €
+14 %Vlastný kapitál
37 tis. €
+16 %Zadlženosť
5,1 %
−0,9 ppHrubá marža
40,4 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,2 %
+4,7 ppZisk / výnosy
ROA
12,8 %
+4,8 ppRentabilita aktív
ROE
13,5 %
+5,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
23,47
+26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 563 €
+74 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
36 tis. €
+19 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 38 tis. € | 47 tis. € | 50 tis. € | 49 tis. € |
| Pridaná hodnota | 14 tis. € | 13 tis. € | 15 tis. € | 20 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 38 tis. € | 47 tis. € | 50 tis. € | 49 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 679 € | 1 567 € | 2 715 € | 5 006 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 277 € | 479 € | 557 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 277 € | 479 € | 557 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 30 tis. € | 39 tis. € | 34 tis. € | 39 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 2 493 € | 1 843 € | 1 192 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 2 493 € | 1 843 € | 1 192 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 30 tis. € | 36 tis. € | 32 tis. € | 38 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 364 € | 84 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 26 tis. € | 36 tis. € | 32 tis. € | 38 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 30 tis. € | 39 tis. € | 34 tis. € | 39 tis. € |
| Vlastné imanie | 28 tis. € | 29 tis. € | 32 tis. € | 37 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 21 tis. € | 23 tis. € | 24 tis. € | 27 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 679 € | 1 567 € | 2 715 € | 5 006 € |
| Záväzky | 1 306 € | 9 431 € | 2 073 € | 2 007 € |
| Dlhodobé záväzky | 234 € | 285 € | 331 € | 389 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 072 € | 9 146 € | 1 742 € | 1 618 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Lipová 206/42, 95176 Tesárske Mlyňany, Slovenská republika
Adresa Lipová 206/42, 95176 Tesárske Mlyňany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.