Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47532084・Hlavná ulica 801/140, 91928 Bučany・Založené 2013
Obrat 2025
441 tis. €
−38 %Zisk 2025
4 401 €
−91 %Aktíva
335 tis. €
−44 %Vlastný kapitál
101 tis. €
+4,6 %Zadlženosť
70,0 %
−14 ppHrubá marža
20,1 %
+5,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,0 %
−5,7 ppZisk / výnosy
ROA
1,3 %
−6,6 ppRentabilita aktív
ROE
4,4 %
−45 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,13
+9,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 798 €
−87 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
43,6 %
+21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
20 tis. €
+56 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
23,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 424 tis. € | 472 tis. € | 689 tis. € | 429 tis. € |
| Pridaná hodnota | 75 tis. € | 42 tis. € | 99 tis. € | 86 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 425 tis. € | 496 tis. € | 713 tis. € | 441 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 13 tis. € | 8 239 € | 48 tis. € | 4 401 € |
| Daň z príjmov | 4 579 € | 3 993 € | 14 tis. € | 3 397 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 269 tis. € | 252 tis. € | 597 tis. € | 335 tis. € |
| Neobežný majetok | 169 tis. € | 170 tis. € | 196 tis. € | 167 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 169 tis. € | 170 tis. € | 196 tis. € | 167 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 100 tis. € | 83 tis. € | 402 tis. € | 168 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 57 tis. € | 50 tis. € | 334 tis. € | 112 tis. € |
| Finančné účty | 43 tis. € | 33 tis. € | 67 tis. € | 55 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 269 tis. € | 252 tis. € | 597 tis. € | 335 tis. € |
| Vlastné imanie | 40 tis. € | 49 tis. € | 96 tis. € | 101 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 17 tis. € | 30 tis. € | 38 tis. € | 86 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 13 tis. € | 8 239 € | 48 tis. € | 4 401 € |
| Záväzky | 228 tis. € | 204 tis. € | 501 tis. € | 235 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 144 tis. € | 123 tis. € | 389 tis. € | 148 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 85 tis. € | 81 tis. € | 112 tis. € | 87 tis. € |
| Rezervy | 0 € | −594 € | −95 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Orechová ulica 389/4, 91928 Bučany, Slovenská republika
Adresa Orechová ulica 389/4, 91928 Bučany, Slovenská republika
Adresa Bučany 624, 91928 Bučany, Slovenská republika
Adresa Bučany 389, 91928 Bučany, Slovenská republika
Adresa Bučany 139, 91928 Bučany, Slovenská republika
Adresa Bučany 389, 91928 Bučany, Slovenská republika
Adresa Orechová ulica 389/4, 91928 Bučany, Slovenská republika
Adresa Orechová ulica 389/4, 91928 Bučany, Slovenská republika
Adresa Bučany 389, 91928 Bučany, Slovenská republika
Adresa Bučany 389, 91928 Bučany, Slovenská republika
Adresa Bučany 624, 91928 Bučany, Slovenská republika
Adresa Bučany 139, 91928 Bučany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.