Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47533234・J. Murgaša 36C, 971 01 Prievidza・Založené 2013
Obrat 2024
583 tis. €
+25 %Zisk 2024
61 tis. €
+45 %Aktíva
501 tis. €
+11 %Vlastný kapitál
385 tis. €
+19 %Zadlženosť
23,1 %
−5,2 ppHrubá marža
22,7 %
−1,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,5 %
+1,5 ppZisk / výnosy
ROA
12,2 %
+2,9 ppRentabilita aktív
ROE
15,8 %
+2,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
11,73
+11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
77 tis. €
+45 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
292 tis. €
+14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 475 tis. € | 503 tis. € | 465 tis. € | 567 tis. € |
| Pridaná hodnota | 118 tis. € | 114 tis. € | 112 tis. € | 129 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 481 tis. € | 504 tis. € | 466 tis. € | 583 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 56 tis. € | 55 tis. € | 42 tis. € | 61 tis. € |
| Daň z príjmov | 17 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 278 tis. € | 390 tis. € | 452 tis. € | 501 tis. € |
| Neobežný majetok | 44 tis. € | 148 tis. € | 168 tis. € | 181 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 44 tis. € | 148 tis. € | 168 tis. € | 181 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 233 tis. € | 242 tis. € | 284 tis. € | 319 tis. € |
| Zásoby | 63 tis. € | 67 tis. € | 64 tis. € | 70 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 7 977 € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Finančné účty | 152 tis. € | 167 tis. € | 204 tis. € | 235 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 278 tis. € | 390 tis. € | 452 tis. € | 501 tis. € |
| Vlastné imanie | 226 tis. € | 282 tis. € | 324 tis. € | 385 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 159 tis. € | 215 tis. € | 270 tis. € | 312 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 56 tis. € | 55 tis. € | 42 tis. € | 61 tis. € |
| Záväzky | 51 tis. € | 108 tis. € | 128 tis. € | 116 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 18 tis. € | 12 tis. € | 28 tis. € | 19 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 33 tis. € | 20 tis. € | 27 tis. € | 27 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 77 tis. € | 73 tis. € | 69 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Prievidzská 231/33, 97201 Bojnice, Slovenská republika
Adresa Prievidzská 231/33, 97201 Bojnice, Slovenská republika
Adresa Dubová 320/5, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Prievidzská 231/33, 97201 Bojnice, Slovenská republika
Adresa Dubová 320/5, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa M. Gorkého 224/2, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Dubová 320/5, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa M. Gorkého 224/26, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.