Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47536551・Sídlisko I 990/46, 093 01 Vranov nad Topľou・Založené 2013
Obrat 2025
98 tis. €
−44 %Zisk 2025
−478 €
−102 %Aktíva
180 tis. €
−6,3 %Vlastný kapitál
173 tis. €
−0,3 %Zadlženosť
3,9 %
−5,8 ppHrubá marža
44,3 %
+8,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,5 %
−14 ppZisk / výnosy
ROA
-0,3 %
−13 ppRentabilita aktív
ROE
-0,3 %
−14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
26,09
+173 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
482 €
−99 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
199,2 %
+171 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
157 tis. €
+0,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
19,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 157 tis. € | 180 tis. € | 176 tis. € | 97 tis. € |
| Pridaná hodnota | 81 tis. € | 78 tis. € | 63 tis. € | 43 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 157 tis. € | 180 tis. € | 176 tis. € | 98 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 45 tis. € | 42 tis. € | 24 tis. € | −478 € |
| Daň z príjmov | 12 tis. € | 11 tis. € | 9 485 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 141 tis. € | 165 tis. € | 192 tis. € | 180 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 108 € | 0 € | 18 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 108 € | 0 € | 18 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 139 tis. € | 165 tis. € | 174 tis. € | 163 tis. € |
| Zásoby | 2 571 € | 8 106 € | 23 tis. € | 23 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 34 tis. € | 71 tis. € | 83 tis. € | 106 tis. € |
| Finančné účty | 102 tis. € | 86 tis. € | 68 tis. € | 35 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 141 tis. € | 165 tis. € | 192 tis. € | 180 tis. € |
| Vlastné imanie | 107 tis. € | 149 tis. € | 173 tis. € | 173 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 56 tis. € | 101 tis. € | 143 tis. € | 168 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 45 tis. € | 42 tis. € | 24 tis. € | −478 € |
| Záväzky | 34 tis. € | 16 tis. € | 19 tis. € | 7 074 € |
| Dlhodobé záväzky | 210 € | 374 € | 566 € | 817 € |
| Krátkodobé záväzky | 34 tis. € | 15 tis. € | 18 tis. € | 6 257 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Sídlisko I 990/46, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Sídlisko I 990/46, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
h24 CREATIVE STUDIO s.r.o.
Sídlisko I 990/46, 093 01 Vranov nad Topľou
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.