Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47539151・Bešeňov 522, 941 41 Bešeňov・Založené 2013
Obrat 2025
457 tis. €
−5,1 %Zisk 2025
−41 tis. €
−5 986 %Aktíva
625 tis. €
−8,3 %Vlastný kapitál
−12 tis. €
−142 %Zadlženosť
101,9 %
+6,2 ppHrubá marža
53,3 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-9,0 %
−9,2 ppZisk / výnosy
ROA
-6,6 %
−6,7 ppRentabilita aktív
ROE
339,9 %
+338 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,75
−58 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−39 tis. €
−1 282 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-4,9 %
−84 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−60 tis. €
−148 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
16,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 360 tis. € | 459 tis. € | 476 tis. € | 451 tis. € |
| Pridaná hodnota | 158 tis. € | 149 tis. € | 199 tis. € | 240 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 361 tis. € | 465 tis. € | 482 tis. € | 457 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 537 € | 1 914 € | 700 € | −41 tis. € |
| Daň z príjmov | 327 € | 571 € | 2 624 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 469 tis. € | 592 tis. € | 681 tis. € | 625 tis. € |
| Neobežný majetok | 245 tis. € | 416 tis. € | 398 tis. € | 443 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 245 tis. € | 416 tis. € | 398 tis. € | 443 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 224 tis. € | 175 tis. € | 283 tis. € | 182 tis. € |
| Zásoby | 168 tis. € | 91 tis. € | 199 tis. € | 90 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 53 tis. € | 82 tis. € | 84 tis. € | 91 tis. € |
| Finančné účty | 3 516 € | 2 434 € | 401 € | 817 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 469 tis. € | 592 tis. € | 681 tis. € | 625 tis. € |
| Vlastné imanie | −4 651 € | 28 tis. € | 29 tis. € | −12 tis. € |
| Základné imanie | 19 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| HV minulých rokov | −24 tis. € | 6 895 € | 9 380 € | 10 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 537 € | 1 914 € | 700 € | −41 tis. € |
| Záväzky | 474 tis. € | 564 tis. € | 652 tis. € | 637 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 761 € | 91 tis. € | 61 tis. € | 29 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 29 tis. € | 124 tis. € | 158 tis. € | 242 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 92 tis. € | 85 tis. € | 79 tis. € | 72 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 28 tis. € | 22 tis. € | 52 tis. € | 47 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Bešeňov 522, 94141 Bešeňov, Slovenská republika
Adresa Bešeňov 522, 94141 Bešeňov, Slovenská republika
Adresa Bešeňov 522, 94141 Bešeňov, Slovenská republika
Adresa Bešeňov 522, 94141 Bešeňov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.