Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47543132・Koprivnická 3401/9C, 841 02 Bratislava-Dúbravka・Založené 2013
Obrat 2025
1 202 €
−49 %Zisk 2025
−254 €
−127 %Aktíva
3 400 €
−7,0 %Vlastný kapitál
2 710 €
−8,6 %Zadlženosť
20,3 %
+1,4 ppHrubá marža
14,0 %
−44 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-21,1 %
−61 ppZisk / výnosy
ROA
-7,5 %
−34 ppRentabilita aktív
ROE
-9,4 %
−42 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,00
−7,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
86 €
−93 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
395,3 %
+369 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 060 €
−7,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-12,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 486 € | 1 935 € | 2 364 € | 1 200 € |
| Pridaná hodnota | 427 € | 1 094 € | 1 377 € | 168 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 486 € | 1 935 € | 2 364 € | 1 202 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 199 € | 793 € | 953 € | −254 € |
| Daň z príjmov | 14 € | 93 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 682 € | 2 573 € | 3 654 € | 3 400 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 682 € | 2 573 € | 3 654 € | 3 400 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 410 € | 563 € | 859 € | 679 € |
| Finančné účty | 1 272 € | 2 010 € | 2 795 € | 2 721 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 682 € | 2 573 € | 3 654 € | 3 400 € |
| Vlastné imanie | 1 218 € | 2 011 € | 2 964 € | 2 710 € |
| Základné imanie | 5 511 € | 5 511 € | 5 511 € | 5 511 € |
| HV minulých rokov | −8 372 € | −8 173 € | −7 380 € | −6 427 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 199 € | 793 € | 953 € | −254 € |
| Záväzky | 464 € | 562 € | 690 € | 690 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 264 € | 172 € | 340 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 200 € | 390 € | 350 € | 350 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Koprivnická 3401/9C, 84102 Bratislava-Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Koprivnická 3401/9C, 84102 Bratislava-Dúbravka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
CHANNAN group, s.r.o.
Koprivnická 3401/9C, 841 02 Bratislava-Dúbravka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.