Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47546221・Metodova 8, 08001 Prešov・Založené 2014
Obrat 2024
11 tis. €
+16 %Zisk 2024
−1 588 €
+50 %Aktíva
4 291 €
−24 %Vlastný kapitál
2 749 €
−37 %Zadlženosť
35,9 %
+13 ppHrubá marža
51,5 %
−23 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-14,7 %
+20 ppZisk / výnosy
ROA
-37,0 %
+20 ppRentabilita aktív
ROE
-57,8 %
+15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,12
−50 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 248 €
+59 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-27,2 %
−22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 914 €
−38 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 14 tis. € | 11 tis. € | 9 288 € | 11 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 571 € | 6 880 € | 6 956 € | 5 573 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 14 tis. € | 11 tis. € | 9 289 € | 11 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 025 € | −2 931 € | −3 175 € | −1 588 € |
| Daň z príjmov | 20 € | 144 € | 166 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 12 tis. € | 9 030 € | 5 618 € | 4 291 € |
| Neobežný majetok | 6 400 € | 3 200 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 6 400 € | 3 200 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 274 € | 5 830 € | 5 618 € | 4 291 € |
| Zásoby | 14 € | 85 € | 79 € | 48 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 417 € | 657 € | 4 326 € | 54 € |
| Finančné účty | 4 843 € | 5 088 € | 1 213 € | 4 189 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 12 tis. € | 9 030 € | 5 618 € | 4 291 € |
| Vlastné imanie | 10 tis. € | 7 512 € | 4 336 € | 2 749 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 6 033 € | 5 059 € | 2 127 € | −1 047 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 025 € | −2 931 € | −3 175 € | −1 588 € |
| Záväzky | 1 231 € | 1 518 € | 1 282 € | 1 542 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 014 € | 1 167 € | 909 € | 1 377 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 217 € | 351 € | 373 € | 165 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Moyzesova 14, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Moyzesova 14, 08001 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.