Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47550473・Stavebná 2632/1, 97401 Banská Bystrica・Založené 2013
Obrat 2024
465 tis. €
−22 %Zisk 2024
6 168 €
−58 %Aktíva
418 tis. €
+70 %Vlastný kapitál
132 tis. €
+4,9 %Zadlženosť
68,4 %
+20 ppHrubá marža
36,1 %
+8,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,3 %
−1,2 ppZisk / výnosy
ROA
1,5 %
−4,6 ppRentabilita aktív
ROE
4,7 %
−7,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,25
+14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
−46 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
40,4 %
+18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
51 tis. €
+591 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 552 tis. € | 373 tis. € | 585 tis. € | 455 tis. € |
| Pridaná hodnota | 165 tis. € | 128 tis. € | 160 tis. € | 164 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 555 tis. € | 376 tis. € | 595 tis. € | 465 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 18 tis. € | −7 323 € | 15 tis. € | 6 168 € |
| Daň z príjmov | 3 894 € | 0 € | 4 396 € | 4 173 € |
| Daň z príjmov splatná | 3 894 € | 0 € | 4 396 € | 4 173 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 283 tis. € | 230 tis. € | 246 tis. € | 418 tis. € |
| Neobežný majetok | 116 tis. € | 125 tis. € | 157 tis. € | 156 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 116 tis. € | 125 tis. € | 157 tis. € | 156 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 89 tis. € | 38 tis. € | 87 tis. € | 259 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 2 878 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 57 tis. € | 45 tis. € | 91 tis. € | 70 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 33 tis. € | −6 661 € | −7 079 € | 189 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 77 tis. € | 66 tis. € | 2 553 € | 3 360 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 283 tis. € | 230 tis. € | 246 tis. € | 418 tis. € |
| Vlastné imanie | 118 tis. € | 111 tis. € | 126 tis. € | 132 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 73 tis. € | 91 tis. € | 84 tis. € | 98 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 18 tis. € | −7 323 € | 15 tis. € | 6 168 € |
| Záväzky | 165 tis. € | 119 tis. € | 120 tis. € | 286 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 8 464 € | 11 tis. € | 8 706 € | 16 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 108 tis. € | 68 tis. € | 79 tis. € | 208 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 48 tis. € | 40 tis. € | 32 tis. € | 62 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Tatranská 85, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tatranská 85, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tatranská 85, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tatranská 85, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
B + R OK VZT, Banská Bystrica, spol. s r.o.
Stavebná 2632/1, 97401 Banská Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.