Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47555271・Skala 684, 01901 Ilava・Založené 2013
Obrat 2025
371 tis. €
+1,0 %Zisk 2025
13 tis. €
+48 %Aktíva
168 tis. €
+14 %Vlastný kapitál
131 tis. €
+11 %Zadlženosť
22,0 %
+2,4 ppHrubá marža
8,3 %
+2,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,5 %
+1,1 ppZisk / výnosy
ROA
7,7 %
+1,8 ppRentabilita aktív
ROE
9,8 %
+2,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,81
+5,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
13 tis. €
+17 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
−21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
104 tis. €
+39 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
28,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 115 tis. € | 330 tis. € | 367 tis. € | 371 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 921 € | 13 tis. € | 20 tis. € | 31 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 115 tis. € | 331 tis. € | 367 tis. € | 371 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 602 € | 5 783 € | 8 672 € | 13 tis. € |
| Daň z príjmov | 28 € | 1 510 € | 2 306 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 156 tis. € | 134 tis. € | 146 tis. € | 168 tis. € |
| Neobežný majetok | 6 276 € | 18 tis. € | 43 tis. € | 27 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 6 276 € | 18 tis. € | 43 tis. € | 27 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 149 tis. € | 116 tis. € | 103 tis. € | 140 tis. € |
| Zásoby | 110 tis. € | 74 tis. € | 55 tis. € | 44 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −34 € | 2 698 € | 281 € | 819 € |
| Finančné účty | 40 tis. € | 39 tis. € | 48 tis. € | 96 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 156 tis. € | 134 tis. € | 146 tis. € | 168 tis. € |
| Vlastné imanie | 143 tis. € | 109 tis. € | 118 tis. € | 131 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −6 388 € | −7 990 € | −2 207 € | 6 465 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 602 € | 5 783 € | 8 672 € | 13 tis. € |
| Záväzky | 12 tis. € | 25 tis. € | 29 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 12 tis. € | 25 tis. € | 29 tis. € | 37 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Podvažie 6, 01852 Pruské, Slovenská republika
Adresa Prejtská 333/287, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Prejtská 333/287, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Prejtská 333/287, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Podvažie 6, 01852 Pruské, Slovenská republika
Adresa Podvažie 6, 01852 Pruské, Slovenská republika
Adresa Prejtská 333/287, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Prejtská 333/287, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Prejtská 333/287, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Prejtská 333/287, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Prejtská 333/287, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa M.Turkovej 1727/7, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.