Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

A1 INŠTALATÉR, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 47556650Karola Šišku 42, 903 01 SenecZaložené 2013

Obrat 2025

135 tis. €

−9,4 %
IČO
47556650
DIČ
2023976009
IČ DPH
SK2023976009, podľa §4, registrácia od štvrtok 1. októbra 2020
Sídlo
A1 INŠTALATÉR, s. r. o.Karola Šišku 42 903 01 Senec
Dátum vzniku
streda 18. decembra 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/95581/B

Zisk 2025

6 227 €

+166 %

Aktíva

28 tis. €

+12 %

Vlastný kapitál

12 tis. €

+50 %

Zadlženosť

58,6 %

−11 pp

Hrubá marža

-17,3 %

+27 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+166 %
646 €1 481 €2 057 €325 €164 €−1 810 €3 404 €3 105 €5 274 €1 454 €2 344 €6 227 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+8,1 %
43 tis. €22 tis. €19 tis. €26 tis. €32 tis. €33 tis. €77 tis. €93 tis. €112 tis. €104 tis. €93 tis. €101 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

4,6 %

+3,0 pp

Zisk / výnosy

ROA

22,0 %

+13 pp

Rentabilita aktív

ROE

53,1 %

+23 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,86

−47 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

8 195 €

+148 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

24,0 %

−5,0 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

15 tis. €

−17 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

8,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

43 tis. €201425 tis. €201525 tis. €201627 tis. €201733 tis. €201835 tis. €201978 tis. €2020112 tis. €2021132 tis. €2022131 tis. €2023149 tis. €2024135 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru112 tis. €104 tis. €93 tis. €101 tis. €
Pridaná hodnota−2 374 €−12 tis. €−42 tis. €−17 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti132 tis. €131 tis. €149 tis. €135 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení5 274 €1 454 €2 344 €6 227 €
Daň z príjmov1 705 €651 €960 €1 968 €

Aktíva

  • Neobežný majetok4 679 €
  • Obežný majetok24 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie12 tis. €
  • Záväzky17 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom52 tis. €34 tis. €25 tis. €28 tis. €
Neobežný majetok17 tis. €8 770 €2 552 €4 679 €
Dlhodobý hmotný majetok17 tis. €8 770 €2 552 €4 679 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok35 tis. €26 tis. €23 tis. €24 tis. €
Zásoby0 €854 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky5 085 €6 884 €3 796 €3 982 €
Finančné účty30 tis. €18 tis. €19 tis. €20 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky52 tis. €34 tis. €25 tis. €28 tis. €
Vlastné imanie19 tis. €11 tis. €7 844 €12 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov8 489 €4 056 €0 €0 €
HV za účtovné obdobie po zdanení5 274 €1 454 €2 344 €6 227 €
Záväzky33 tis. €23 tis. €18 tis. €17 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky5 602 €3 076 €4 230 €8 250 €
Bankové úvery dlhodobé20 tis. €13 tis. €8 156 €4 772 €
Bankové úvery krátkodobé7 003 €7 128 €4 982 €3 384 €
Rezervy180 €0 €160 €172 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

480 €480 €487 €480 €208 €0 €846 €1 023 €1 705 €651 €960 €1 968 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie256 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

20 registrovaných činností

  • Administratívne službyPlatné od streda 18. decembra 2013
  • Čistenie kanalizačných systémovPlatné od streda 18. decembra 2013
  • Čistiace a uprqatovacie službyPlatné od streda 18. decembra 2013
  • Diagnostika kanalizačných potrubíPlatné od streda 18. decembra 2013
  • Kopanie studníPlatné od streda 18. decembra 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 18. decembra 2013
  • Montáž pomerových rozdeľovačov nákladov vykurovaniaPlatné od streda 18. decembra 2013
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených plynových zariadeníPlatné od streda 18. decembra 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od streda 18. decembra 2013
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaPlatné od streda 18. decembra 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod streda 18. decembra 2013

    Adresa Opatovská Nová Ves 196, 99107 Opatovská Nová Ves, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 18. decembra 2013

    Adresa Opatovská Nová Ves 196, 99107 Opatovská Nová Ves, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/95581/B
Hlavná činnosť
Výroba radiátorov ústredného kúrenia, parných kotlov a bojlerov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • streda 18. decembra 2013Obchodná spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou zo dňa 15.11.2013.2013 v zmysle §§ 105 - 153 Zák. č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov.
A1 INŠTALATÉR, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

A1 INŠTALATÉR, s. r. o.

Karola Šišku 42, 903 01 Senec

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.