Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47557397・Vlárska 379/2E, 91105 Trenčín・Založené 2013
Obrat 2025
23 tis. €
+291 %Zisk 2025
−1 887 €
−28 %Aktíva
6 233 €
−7,5 %Vlastný kapitál
5 674 €
−11 %Zadlženosť
9,0 %
+3,9 ppHrubá marža
-1,5 %
+2,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-8,3 %
+17 ppZisk / výnosy
ROA
-30,3 %
−8,3 ppRentabilita aktív
ROE
-33,3 %
−10 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,09
−27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 547 €
−36 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-22,0 %
+7,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 289 €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 5 801 € | 23 tis. € |
| Pridaná hodnota | 0 € | −6 310 € | −250 € | −338 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 5 801 € | 23 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | −6 982 € | −1 478 € | −1 887 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 260 € | 5 549 € | 6 736 € | 6 233 € |
| Neobežný majetok | 2 330 € | 5 319 € | 4 352 € | 3 385 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 083 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 247 € | 5 319 € | 4 352 € | 3 385 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 930 € | 230 € | 2 384 € | 2 848 € |
| Zásoby | 1 400 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 60 € | 0 € | 0 € | 200 € |
| Finančné účty | 3 470 € | 230 € | 2 384 € | 2 648 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 260 € | 5 549 € | 6 736 € | 6 233 € |
| Vlastné imanie | −2 239 € | 5 549 € | 6 396 € | 5 674 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −9 875 € | 0 € | −6 982 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | −6 982 € | −1 478 € | −1 887 € |
| Záväzky | 9 499 € | 0 € | 340 € | 559 € |
| Dlhodobé záväzky | 5 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 494 € | 0 € | 340 € | 559 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Vlárska 379/2E, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Vlárska 379/2E, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.