Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47558300・Staničná 1772/9, 90851 Holíč・Založené 2013
Obrat 2025
1 176 €
Zisk 2025
826 €
+295 %Aktíva
189 €
−64 %Vlastný kapitál
−35 tis. €
+2,3 %Zadlženosť
18 469,8 %
+11 676 ppHrubá marža
100,0 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
70,2 %
Zisk / výnosy
ROA
437,0 %
+517 ppRentabilita aktív
ROE
-2,4 %
−3,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,01
−63 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 166 €
+1 488 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
29,2 %
+434 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−35 tis. €
+2,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-67,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 9 500 € | 0 € | 0 € | 1 176 € |
| Pridaná hodnota | 6 484 € | 0 € | 0 € | 1 176 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9 500 € | 0 € | 0 € | 1 176 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 672 € | −84 € | −424 € | 826 € |
| Daň z príjmov | 705 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | −1 586 € | 614 € | 531 € | 189 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | −1 586 € | 614 € | 531 € | 189 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 84 € |
| Finančné účty | −1 586 € | 614 € | 531 € | 105 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | −1 586 € | 614 € | 531 € | 189 € |
| Vlastné imanie | −35 tis. € | −35 tis. € | −36 tis. € | −35 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −46 tis. € | −40 tis. € | −40 tis. € | −41 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 672 € | −84 € | −424 € | 826 € |
| Záväzky | 33 tis. € | 36 tis. € | 36 tis. € | 35 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 33 tis. € | 36 tis. € | 36 tis. € | 35 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Veľkomoravská 2494/10, 90901 Skalica, Slovenská republika
Adresa Veľkomoravská 2494/10, 90901 Skalica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.