Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47558806・Dlhá 339, 97245 Bystričany・Založené 2013
Obrat 2025
137 tis. €
+2,7 %Zisk 2025
4 167 €
+6,7 %Aktíva
29 tis. €
+29 %Vlastný kapitál
27 tis. €
+37 %Zadlženosť
9,7 %
−5,1 ppHrubá marža
6,8 %
−5,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,0 %
+0,1 ppZisk / výnosy
ROA
14,2 %
−3,0 ppRentabilita aktív
ROE
15,7 %
−4,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,92
+2,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 274 €
+6,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
17 tis. €
−13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 159 tis. € | 209 tis. € | 133 tis. € | 137 tis. € |
| Pridaná hodnota | 21 tis. € | 18 tis. € | 16 tis. € | 9 255 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 160 tis. € | 209 tis. € | 133 tis. € | 137 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 961 € | 2 537 € | 3 907 € | 4 167 € |
| Daň z príjmov | 521 € | 674 € | 1 039 € | 1 107 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 19 tis. € | 27 tis. € | 23 tis. € | 29 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 9 721 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 9 721 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 19 tis. € | 27 tis. € | 23 tis. € | 20 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 991 € | 8 728 € | 7 897 € | 8 253 € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 19 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 19 tis. € | 27 tis. € | 23 tis. € | 29 tis. € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 15 tis. € | 19 tis. € | 27 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 5 940 € | 7 901 € | 10 tis. € | 17 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 961 € | 2 537 € | 3 907 € | 4 167 € |
| Záväzky | 6 109 € | 12 tis. € | 3 345 € | 2 834 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 484 € | 12 tis. € | 3 345 € | 2 834 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 2 625 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa B. Björnsona 144/33, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa B. Björnsona 144/33, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa B. Björnsona 144/33, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa B. Björnsona 144/33, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.