Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47559632・Fatranská 5619/16, 03861 Vrútky・Založené 2014
Obrat 2025
654 tis. €
+467 %Zisk 2025
239 tis. €
+2 078 %Aktíva
405 tis. €
+280 %Vlastný kapitál
280 tis. €
+587 %Zadlženosť
30,8 %
−31 ppHrubá marža
-130,7 %
−163 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
36,6 %
+27 ppZisk / výnosy
ROA
59,1 %
+49 ppRentabilita aktív
ROE
85,5 %
+58 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,17
+640 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
303 tis. €
+2 050 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
−1,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
270 tis. €
+820 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 109 tis. € | 121 tis. € | 115 tis. € | 114 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 201 € | 45 tis. € | 37 tis. € | −150 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 109 tis. € | 121 tis. € | 115 tis. € | 654 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −10 tis. € | 23 tis. € | 11 tis. € | 239 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 3 360 € | 3 110 € | 64 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 123 tis. € | 101 tis. € | 106 tis. € | 405 tis. € |
| Neobežný majetok | 93 tis. € | 81 tis. € | 78 tis. € | 9 727 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 93 tis. € | 81 tis. € | 78 tis. € | 9 727 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 29 tis. € | 19 tis. € | 28 tis. € | 395 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 16 tis. € | 7 809 € | 13 tis. € | 378 tis. € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 12 tis. € | 15 tis. € | 17 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 123 tis. € | 101 tis. € | 106 tis. € | 405 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 821 € | 30 tis. € | 41 tis. € | 280 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 12 tis. € | 1 571 € | 25 tis. € | 36 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −10 tis. € | 23 tis. € | 11 tis. € | 239 tis. € |
| Záväzky | 116 tis. € | 71 tis. € | 66 tis. € | 125 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 111 tis. € | 71 tis. € | 66 tis. € | 125 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 4 834 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Fatranská 5619/16, 03861 Vrútky, Slovenská republika
Adresa Fatranská 5619/16, 03861 Vrútky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.