Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

R + WAST s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 47562561Nemocničná cesta 1519/11, 95803 PartizánskeZaložené 2013

Obrat 2025

1,63 mil. €

−8,9 %
IČO
47562561
DIČ
2023961731
IČ DPH
SK2023961731, podľa §4, registrácia od streda 1. júna 2016
Sídlo
R + WAST s.r.o.Nemocničná cesta 1519/11 95803 Partizánske
Dátum vzniku
streda 4. decembra 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/29610/R

Zisk 2025

14 tis. €

−50 %

Aktíva

488 tis. €

−15 %

Vlastný kapitál

39 tis. €

−55 %

Zadlženosť

92,0 %

+7,0 pp

Hrubá marža

35,8 %

+3,9 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−50 %
1 676 €951 €7 710 €10 tis. €−4 614 €12 tis. €16 tis. €41 tis. €42 tis. €49 tis. €27 tis. €14 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−9,5 %
12 tis. €9 217 €60 tis. €525 tis. €1,89 mil. €1,58 mil. €1,05 mil. €1,07 mil. €1,36 mil. €1,9 mil. €1,77 mil. €1,6 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

0,8 %

−0,7 pp

Zisk / výnosy

ROA

2,8 %

−1,9 pp

Rentabilita aktív

ROE

34,4 %

+3,3 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,10

−34 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

18 tis. €

−49 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

23,4 %

+1,4 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

25 tis. €

−83 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

56,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

12 tis. €20149 217 €201560 tis. €2016530 tis. €20171,93 mil. €20181,58 mil. €20191,06 mil. €20201,19 mil. €20211,37 mil. €20221,92 mil. €20231,79 mil. €20241,63 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru1,36 mil. €1,9 mil. €1,77 mil. €1,6 mil. €
Pridaná hodnota436 tis. €561 tis. €564 tis. €573 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti1,37 mil. €1,92 mil. €1,79 mil. €1,63 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení42 tis. €49 tis. €27 tis. €14 tis. €
Daň z príjmov12 tis. €13 tis. €7 607 €4 120 €
Daň z príjmov splatná12 tis. €13 tis. €7 607 €4 120 €

Aktíva

  • Neobežný majetok200 tis. €
  • Obežný majetok288 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

  • Vlastné imanie39 tis. €
  • Záväzky449 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom471 tis. €604 tis. €575 tis. €488 tis. €
Neobežný majetok189 tis. €280 tis. €207 tis. €200 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok189 tis. €280 tis. €207 tis. €200 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok281 tis. €324 tis. €367 tis. €288 tis. €
Zásoby61 tis. €25 tis. €9 273 €8 633 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky87 tis. €224 tis. €212 tis. €190 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty133 tis. €75 tis. €146 tis. €89 tis. €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky471 tis. €604 tis. €575 tis. €488 tis. €
Vlastné imanie94 tis. €100 tis. €87 tis. €39 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €0 €0 €0 €
HV minulých rokov41 tis. €41 tis. €50 tis. €800 €
HV za účtovné obdobie po zdanení42 tis. €49 tis. €27 tis. €14 tis. €
Záväzky377 tis. €504 tis. €488 tis. €449 tis. €
Dlhodobé záväzky107 tis. €160 tis. €106 tis. €74 tis. €
Krátkodobé záväzky189 tis. €219 tis. €222 tis. €263 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé81 tis. €125 tis. €159 tis. €112 tis. €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

480 €480 €2 587 €2 880 €1 492 €3 429 €4 779 €12 tis. €12 tis. €13 tis. €7 607 €4 120 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie14 516,35 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

14 registrovaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyPlatné štvrtok 14. apríla 2016 – streda 18. februára 2026
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od štvrtok 14. apríla 2016
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomPlatné od štvrtok 14. apríla 2016
  • Výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizáciePlatné štvrtok 14. apríla 2016 – streda 18. februára 2026
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od streda 4. decembra 2013
  • Inštalácia a opravy chladiarenských zariadeníPlatné streda 4. decembra 2013 – streda 13. apríla 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 4. decembra 2013
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrickýchPlatné streda 4. decembra 2013 – streda 13. apríla 2016
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od streda 4. decembra 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od streda 4. decembra 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod streda 16. marca 2016

    Adresa A. Hlinku 51/8, 95804 Partizánske, Slovenská republika

  • Konateľstreda 4. decembra 2013 – streda 13. apríla 2016

    Adresa Janka Kráľa 1167/32, 95806 Partizánske, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 17. marca 2023

    Adresa A.Hlinku 51/8, 95804 Partizánske, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Jozef JakubíkZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 14. apríla 2016 – štvrtok 16. marca 2023

    Adresa A. Hlinku 51/8, 95804 Partizánske, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 4. decembra 2013 – streda 13. apríla 2016

    Adresa Janka Kráľa 1167/32, 95806 Partizánske, Slovenská republika

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/29610/R
Hlavná činnosť
Energetické zhodnocovanie
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
R + WAST s.r.o.

Sídlo spoločnosti

R + WAST s.r.o.

Nemocničná cesta 1519/11, 95803 Partizánske

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.