Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47562943・Dolné Semerovce 94, 935 85 Dolné Semerovce・Založené 2013
Obrat 2023
50 tis. €
+560 %Zisk 2023
−2 €
+100 %Aktíva
135 tis. €
+58 %Vlastný kapitál
−35 tis. €
−0,0 %Zadlženosť
125,7 %
−15 ppHrubá marža
0,2 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,0 %
+871 ppZisk / výnosy
ROA
-0,0 %
+77 ppRentabilita aktív
ROE
0,0 %
−188 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,80
+12 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 €
+100 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−35 tis. €
−0,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
28,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 50 tis. € |
| Pridaná hodnota | −372 € | −16 tis. € | −73 tis. € | 88 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 40 tis. € | 7 500 € | 50 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −539 € | 22 tis. € | −65 tis. € | −2 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 3 786 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 3 786 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 410 € | 308 tis. € | 85 tis. € | 135 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 52 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 40 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 12 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 410 € | 256 tis. € | 85 tis. € | 135 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 9 319 € | 108 tis. € | 85 tis. € | 135 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 91 € | 148 tis. € | 23 € | 24 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 410 € | 308 tis. € | 85 tis. € | 135 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 810 € | 31 tis. € | −35 tis. € | −35 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 405 € | 405 € | 1 505 € | 1 505 € |
| HV minulých rokov | 3 944 € | 3 525 € | 24 tis. € | −41 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −539 € | 22 tis. € | −65 tis. € | −2 € |
| Záväzky | 600 € | 277 tis. € | 120 tis. € | 170 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 600 € | 277 tis. € | 120 tis. € | 170 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Arany János út 45, 5085 Rákóczifalva, Maďarsko
Adresa Beniczky József köz 12, 2151 Fót, Maďarsko
Adresa Horné Semerovce 188, 93584 Horné Semerovce, Slovenská republika
Adresa Arany János út 45, 5085 Rákóczifalva, Maďarsko
Adresa Szent korona útja 2, 1155 Budapest, Maďarsko
Adresa Beniczky József köz 12, 2151 Fót, Maďarsko
Adresa Beniczky József köz 12, 2151 Fót, Maďarsko
Adresa Horné Semerovce 188, 93584 Horné Semerovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
FAIR MARKETING SLOVAKIA s.r.o.
Dolné Semerovce 94, 935 85 Dolné Semerovce
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.