Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47563028・Bardejovská 43A, 08006 Ľubotice・Založené 2013
Obrat 2024
3,11 mil. €
−6,0 %Zisk 2024
447 tis. €
+25 %Aktíva
1,83 mil. €
−8,9 %Vlastný kapitál
1,04 mil. €
+76 %Zadlženosť
43,2 %
−27 ppHrubá marža
22,6 %
+4,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,4 %
+3,6 ppZisk / výnosy
ROA
24,5 %
+6,6 ppRentabilita aktív
ROE
43,1 %
−18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,49
+72 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
566 tis. €
+25 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
928 tis. €
+67 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
40,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,16 mil. € | 2,84 mil. € | 3,31 mil. € | 3,06 mil. € |
| Pridaná hodnota | 170 tis. € | 218 tis. € | 592 tis. € | 690 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,18 mil. € | 2,85 mil. € | 3,31 mil. € | 3,11 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 73 tis. € | 97 tis. € | 358 tis. € | 447 tis. € |
| Daň z príjmov | 23 tis. € | 26 tis. € | 95 tis. € | 119 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 23 tis. € | 26 tis. € | 95 tis. € | 119 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 670 tis. € | 1,15 mil. € | 2,01 mil. € | 1,83 mil. € |
| Neobežný majetok | 225 tis. € | 233 tis. € | 197 tis. € | 267 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 225 tis. € | 233 tis. € | 197 tis. € | 267 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 442 tis. € | 909 tis. € | 1,8 mil. € | 1,55 mil. € |
| Zásoby | 129 tis. € | 269 tis. € | 235 tis. € | 253 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 241 tis. € | 394 tis. € | 371 tis. € | 556 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 72 tis. € | 247 tis. € | 1,2 mil. € | 742 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 3 012 € | 4 294 € | 3 721 € | 8 453 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 670 tis. € | 1,15 mil. € | 2,01 mil. € | 1,83 mil. € |
| Vlastné imanie | 135 tis. € | 232 tis. € | 590 tis. € | 1,04 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 56 tis. € | 129 tis. € | 226 tis. € | 584 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 73 tis. € | 97 tis. € | 358 tis. € | 447 tis. € |
| Záväzky | 536 tis. € | 915 tis. € | 1,42 mil. € | 790 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 325 € | 520 € | 890 € | 1 443 € |
| Krátkodobé záväzky | 372 tis. € | 750 tis. € | 1,25 mil. € | 623 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 160 tis. € | 160 tis. € | 160 tis. € | 160 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 4 109 € | 4 998 € | 6 373 € | 5 227 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Bardejovská 43A, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
Adresa Bardejovská 43A, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.