Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47566591・Martina Rázusa 143/29, 98401 Lučenec・Založené 2013
Obrat 2025
18 tis. €
Zisk 2025
4 454 €
+837 %Aktíva
9 795 €
+266 %Vlastný kapitál
6 817 €
+188 %Zadlženosť
30,4 %
+19 ppHrubá marža
36,9 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
24,2 %
Zisk / výnosy
ROA
45,5 %
+68 ppRentabilita aktív
ROE
65,3 %
+91 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,30
−62 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 794 €
+1 916 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
7,1 %
+136 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 823 €
+189 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
57,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 18 tis. € |
| Pridaná hodnota | −731 € | −479 € | −164 € | 6 809 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 18 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −831 € | −584 € | −604 € | 4 454 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3 570 € | 2 987 € | 2 675 € | 9 795 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 570 € | 2 987 € | 2 675 € | 9 795 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 34 € | 24 € | 0 € | 3 291 € |
| Finančné účty | 3 536 € | 2 963 € | 2 675 € | 6 504 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3 570 € | 2 987 € | 2 675 € | 9 795 € |
| Vlastné imanie | 3 550 € | 2 967 € | 2 363 € | 6 817 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −619 € | −1 449 € | −2 033 € | −2 637 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −831 € | −584 € | −604 € | 4 454 € |
| Záväzky | 20 € | 20 € | 312 € | 2 978 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 6 € |
| Krátkodobé záväzky | 20 € | 20 € | 312 € | 2 972 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Budinská 142/22, 98556 Tomášovce, Slovenská republika
Adresa Fučíkova 636/22, 98701 Poltár, Slovenská republika
Adresa Železničná 269/33, 98701 Poltár, Slovenská republika
Adresa Ulica A. Jiráska 2473/29, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Adresa Železničná 269/33, 98701 Poltár, Slovenská republika
Adresa Železničná 269/33, 98701 Poltár, Slovenská republika
Adresa Budinská 142/22, 98556 Tomášovce, Slovenská republika
Adresa Fučíkova 636/22, 98701 Poltár, Slovenská republika
Adresa Železničná 269/33, 98701 Poltár, Slovenská republika
Adresa Awazem Street Dana 2 Complex, Salmiya, Kuvajtský štát
Adresa Železničná 269/33, 98701 Poltár, Slovenská republika
Adresa Železničná 269/33, 98701 Poltár, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.