Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47570172・Krátka 8016/11, 91708 Trnava・Založené 2013
Obrat 2025
1,25 mil. €
+8,7 %Zisk 2025
11 tis. €
+149 %Aktíva
235 tis. €
+7,3 %Vlastný kapitál
−18 tis. €
+38 %Zadlženosť
107,5 %
−5,3 ppHrubá marža
9,4 %
−0,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,9 %
+2,8 ppZisk / výnosy
ROA
4,7 %
+15 ppRentabilita aktív
ROE
-61,7 %
−140 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,14
+1,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
15 tis. €
+179 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
26,0 %
+47 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
29 tis. €
+18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,11 mil. € | 1,09 mil. € | 1,15 mil. € | 1,25 mil. € |
| Pridaná hodnota | 128 tis. € | 127 tis. € | 112 tis. € | 117 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,11 mil. € | 1,09 mil. € | 1,15 mil. € | 1,25 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 633 € | −8 438 € | −23 tis. € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 116 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 3 116 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 234 tis. € | 222 tis. € | 219 tis. € | 235 tis. € |
| Neobežný majetok | 3 473 € | 862 € | 4 526 € | 3 417 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 473 € | 862 € | 4 526 € | 3 417 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 230 tis. € | 220 tis. € | 213 tis. € | 230 tis. € |
| Zásoby | 45 tis. € | 81 tis. € | 104 tis. € | 70 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 73 tis. € | 62 tis. € | 67 tis. € | 106 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 111 tis. € | 76 tis. € | 42 tis. € | 54 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 028 € | 1 120 € | 915 € | 869 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 234 tis. € | 222 tis. € | 219 tis. € | 235 tis. € |
| Vlastné imanie | 2 337 € | −6 102 € | −29 tis. € | −18 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −7 296 € | −2 664 € | −11 tis. € | −34 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 633 € | −8 438 € | −23 tis. € | 11 tis. € |
| Záväzky | 231 tis. € | 227 tis. € | 247 tis. € | 252 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 254 € | 4 703 € | 5 130 € | 5 461 € |
| Krátkodobé záväzky | 193 tis. € | 164 tis. € | 189 tis. € | 202 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 29 tis. € | 50 tis. € | 48 tis. € | 39 tis. € |
| Rezervy | 5 123 € | 8 071 € | 4 489 € | 6 413 € |
| Časové rozlíšenie | 440 € | 452 € | 452 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Botanická 5643/3, 91708 Trnava, Slovenská republika
Adresa Krátka 8016/11, 91708 Trnava, Slovenská republika
Adresa Botanická 5643/3, 91708 Trnava, Slovenská republika
Adresa Botanická 5643/3, 91708 Trnava, Slovenská republika
Adresa Botanická 5643/3, 91708 Trnava, Slovenská republika
Adresa Krátka 8016/11, 91708 Trnava, Slovenská republika
Adresa Botanická 5643/3, 91708 Trnava, Slovenská republika
Adresa Botanická 5643/3, 91708 Trnava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.