Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47575425・Balkán 53, 960 01 Zvolen・Založené 2013
Obrat 2024
1,09 mil. €
−22 %Zisk 2024
−15 tis. €
−204 %Aktíva
189 tis. €
−22 %Vlastný kapitál
76 tis. €
−16 %Zadlženosť
59,8 %
−2,7 ppHrubá marža
0,7 %
−2,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,4 %
−2,4 ppZisk / výnosy
ROA
-7,7 %
−14 ppRentabilita aktív
ROE
-19,3 %
−35 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,37
−46 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−11 tis. €
−157 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-35,5 %
−61 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
42 tis. €
−64 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,34 mil. € | 1,36 mil. € | 1,4 mil. € | 1,08 mil. € |
| Pridaná hodnota | 47 tis. € | 30 tis. € | 43 tis. € | 7 775 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,34 mil. € | 1,36 mil. € | 1,4 mil. € | 1,09 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 23 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | −15 tis. € |
| Daň z príjmov | 6 791 € | 4 867 € | 4 845 € | 3 840 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 138 tis. € | 302 tis. € | 242 tis. € | 189 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 731 € | 1 088 € | 50 tis. € | 35 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 731 € | 1 088 € | 50 tis. € | 35 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 135 tis. € | 301 tis. € | 192 tis. € | 155 tis. € |
| Zásoby | 55 tis. € | 135 tis. € | 147 tis. € | 91 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 26 tis. € | 71 tis. € | 8 616 € | 8 765 € |
| Finančné účty | 54 tis. € | 95 tis. € | 37 tis. € | 55 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 138 tis. € | 302 tis. € | 242 tis. € | 189 tis. € |
| Vlastné imanie | 63 tis. € | 77 tis. € | 91 tis. € | 76 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 34 tis. € | 57 tis. € | 71 tis. € | 85 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 23 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | −15 tis. € |
| Záväzky | 75 tis. € | 226 tis. € | 152 tis. € | 113 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 75 tis. € | 166 tis. € | 76 tis. € | 113 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 60 tis. € | 75 tis. € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Letná 14460/3, 97405 Banská Bystrica - Radvaň, Slovenská republika
Adresa Letná 14460/3, 97405 Banská Bystrica-Radvaň, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.