Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47582081・Hlavná 225/57, 966 53 Hronský Beňadik・Založené 2014
Obrat 2025
12 tis. €
−3,1 %Zisk 2025
3 116 €
+21 %Aktíva
34 tis. €
+9,9 %Vlastný kapitál
33 tis. €
+11 %Zadlženosť
2,8 %
−0,5 ppHrubá marža
100,0 %
+7,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
25,8 %
+5,1 ppZisk / výnosy
ROA
9,3 %
+0,8 ppRentabilita aktív
ROE
9,5 %
+0,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
41,23
+44 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 462 €
+14 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
31 tis. €
+28 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 13 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 200 € | 9 871 € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 13 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 998 € | 1 112 € | 2 577 € | 3 116 € |
| Daň z príjmov | 176 € | 196 € | 455 € | 346 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 40 tis. € | 41 tis. € | 31 tis. € | 34 tis. € |
| Neobežný majetok | 13 tis. € | 9 560 € | 5 975 € | 2 390 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 13 tis. € | 9 560 € | 5 975 € | 2 390 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 27 tis. € | 32 tis. € | 25 tis. € | 31 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 21 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 154 € | 8 180 € | 1 023 € | 7 638 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 40 tis. € | 41 tis. € | 31 tis. € | 34 tis. € |
| Vlastné imanie | 26 tis. € | 27 tis. € | 30 tis. € | 33 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 20 tis. € | 21 tis. € | 22 tis. € | 25 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 998 € | 1 112 € | 2 577 € | 3 116 € |
| Záväzky | 14 tis. € | 14 tis. € | 1 025 € | 939 € |
| Dlhodobé záväzky | 122 € | 141 € | 161 € | 180 € |
| Krátkodobé záväzky | 582 € | 599 € | 864 € | 759 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 14 tis. € | 14 tis. € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Hlavná 225/57, 96653 Hronský Beňadik, Slovenská republika
Adresa Lúka 249, 91633 Lúka, Slovenská republika
Adresa Radošinská 1264/107, 95141 Lužianky, Slovenská republika
Adresa Hlavná 225/57, 96653 Hronský Beňadik, Slovenská republika
Adresa Hlavná 225/57, 96653 Hronský Beňadik, Slovenská republika
Adresa Radošinská 1264/107, 95141 Lužianky, Slovenská republika
Adresa Lúka 249, 91633 Lúka, Slovenská republika
Adresa Hornozoborská 3151/85B, 94901 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.