Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Pavlík - okná, dvere, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 47582511Brusník 39, 05311 SmižanyZaložené 2014

Obrat 2025

1,15 mil. €

+0,1 %
IČO
47582511
DIČ
2024006270
IČ DPH
SK2024006270, podľa §4, registrácia od štvrtok 1. mája 2014
Sídlo
Pavlík - okná, dvere, s.r.o.Brusník 39 05311 Smižany
Dátum vzniku
štvrtok 23. januára 2014
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Košice, Sro/35084/V

Zisk 2025

−19 tis. €

+70 %

Aktíva

687 tis. €

+35 %

Vlastný kapitál

65 tis. €

−23 %

Zadlženosť

90,6 %

+7,0 pp

Hrubá marža

11,4 %

+5,4 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+70 %
11 tis. €1 303 €−60 tis. €16 tis. €44 tis. €33 tis. €20 tis. €60 tis. €−64 tis. €81 tis. €−64 tis. €−19 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−7,4 %
361 tis. €434 tis. €483 tis. €659 tis. €805 tis. €700 tis. €803 tis. €1,08 mil. €1,19 mil. €1,28 mil. €1,14 mil. €1,06 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-1,7 %

+3,9 pp

Zisk / výnosy

ROA

-2,8 %

+9,7 pp

Rentabilita aktív

ROE

-29,7 %

+47 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,10

+3,3 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−15 tis. €

+74 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-25,1 %

−19 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

57 tis. €

+132 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

10,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

363 tis. €2014447 tis. €2015500 tis. €2016678 tis. €2017842 tis. €2018722 tis. €2019810 tis. €20201,08 mil. €20211,23 mil. €20221,29 mil. €20231,15 mil. €20241,15 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru1,19 mil. €1,28 mil. €1,14 mil. €1,06 mil. €
Pridaná hodnota26 tis. €232 tis. €69 tis. €121 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti1,23 mil. €1,29 mil. €1,15 mil. €1,15 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−64 tis. €81 tis. €−64 tis. €−19 tis. €
Daň z príjmov0 €12 tis. €3 840 €3 840 €
Daň z príjmov splatná0 €12 tis. €3 840 €3 840 €

Aktíva

  • Neobežný majetok58 tis. €
  • Obežný majetok628 tis. €
  • Časové rozlíšenie534 €

Pasíva

  • Vlastné imanie65 tis. €
  • Záväzky622 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom645 tis. €586 tis. €510 tis. €687 tis. €
Neobežný majetok27 tis. €37 tis. €104 tis. €58 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok27 tis. €37 tis. €104 tis. €58 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok617 tis. €549 tis. €405 tis. €628 tis. €
Zásoby0 €0 €12 tis. €22 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky264 tis. €227 tis. €265 tis. €341 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty354 tis. €322 tis. €128 tis. €266 tis. €
Časové rozlíšenie989 €756 €636 €534 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky645 tis. €586 tis. €510 tis. €687 tis. €
Vlastné imanie67 tis. €148 tis. €84 tis. €65 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania500 €500 €500 €500 €
HV minulých rokov125 tis. €61 tis. €142 tis. €78 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−64 tis. €81 tis. €−64 tis. €−19 tis. €
Záväzky578 tis. €439 tis. €426 tis. €622 tis. €
Dlhodobé záväzky8 010 €3 980 €3 980 €32 tis. €
Krátkodobé záväzky475 tis. €371 tis. €380 tis. €571 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci18 tis. €14 tis. €14 tis. €14 tis. €
Bankové úvery dlhodobé75 tis. €45 tis. €23 tis. €−9 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy2 067 €4 648 €5 180 €5 280 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

4 622 €1 453 €960 €2 880 €4 304 €5 607 €1 306 €16 tis. €0 €12 tis. €3 840 €3 840 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie15 083,33 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

8 registrovaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od štvrtok 23. januára 2014
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 23. januára 2014
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od štvrtok 23. januára 2014
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od štvrtok 23. januára 2014
  • prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od štvrtok 23. januára 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od štvrtok 23. januára 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od štvrtok 23. januára 2014
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od štvrtok 23. januára 2014

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod štvrtok 3. apríla 2025

    Adresa Kováčska 3434/2, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika

  • Valent PavlíkZaniknuté
    Konateľštvrtok 23. januára 2014 – pondelok 7. apríla 2025

    Adresa Brusník 39, 05311 Smižany, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 8. apríla 2025

    Adresa Kováčska 3434/2, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika

    Podiel70 %Vklad3 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 8. apríla 2025

    Adresa Brusník 39, 05311 Smižany, Slovenská republika

    Podiel30 %Vklad1 500 EUR
  • Valent PavlíkZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 23. januára 2014 – pondelok 7. apríla 2025

    Adresa Brusník 39, 05311 Smižany, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Košice
Číslo zápisu
Sro/35084/V
Hlavná činnosť
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Pavlík - okná, dvere, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Pavlík - okná, dvere, s.r.o.

Brusník 39, 05311 Smižany

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.