Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47586371・Gorkého 12, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2014
Obrat 2019
241 tis. €
+271 %Zisk 2019
−3 629 €
−1 415 %Aktíva
41 tis. €
+103 %Vlastný kapitál
4 453 €
−45 %Zadlženosť
89,2 %
+29 ppHrubá marža
-1,5 %
−2,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,5 %
−1,9 ppZisk / výnosy
ROA
-8,8 %
−10 ppRentabilita aktív
ROE
-81,5 %
−85 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,12
−32 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 629 €
−1 140 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 453 €
−45 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
405,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 870 € | 2 400 € | 65 tis. € | 241 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 870 € | 2 400 € | 426 € | −3 532 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 870 € | 2 400 € | 65 tis. € | 241 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 390 € | 1 896 € | 276 € | −3 629 € |
| Daň z príjmov | 480 € | 504 € | 73 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 480 € | 504 € | 73 € | 0 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 390 € | 8 311 € | 20 tis. € | 41 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 390 € | 8 311 € | 20 tis. € | 41 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 16 tis. € | 35 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 390 € | 8 311 € | 4 297 € | 6 108 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 390 € | 8 311 € | 20 tis. € | 41 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 910 € | 7 807 € | 8 082 € | 4 453 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 70 € | 164 € | 178 € |
| HV minulých rokov | −480 € | 841 € | 2 642 € | 2 904 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 390 € | 1 896 € | 276 € | −3 629 € |
| Záväzky | 480 € | 504 € | 12 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 480 € | 504 € | 12 tis. € | 37 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Adresa Příkop 838/6, 60200 Brno, Zábrdovice, Česká republika
Adresa Družstevná 505, 072222 Strážske, Slovenská republika
Adresa Příkop 838/6, 60200 Brno, Zábrdovice, Česká republika
Adresa Družstevná 505, 072222 Strážske, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
ELIN SK s.r.o. v likvidácii
Gorkého 12, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.