Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47587369・Hradná 3, 945 01 Komárno・Založené 2013
Obrat 2018
543 tis. €
Zisk 2018
3 982 €
+375 %Aktíva
544 tis. €
+148 048 %Vlastný kapitál
3 982 €
+662 %Zadlženosť
99,3 %
−194 ppHrubá marža
0,9 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,7 %
Zisk / výnosy
ROA
0,7 %
+396 ppRentabilita aktív
ROE
100,0 %
−105 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,01
+195 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 040 €
+1 129 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
+217 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 982 €
+662 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
816,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 462 € | 6 944 € | 0 € | 543 tis. € |
| Pridaná hodnota | −1 287 € | 4 596 € | −408 € | 5 049 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 462 € | 6 944 € | 0 € | 543 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 320 € | 3 542 € | −1 450 € | 3 982 € |
| Daň z príjmov | 960 € | 903 € | 960 € | 1 058 € |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 149 € | 1 817 € | 367 € | 544 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 149 € | 1 817 € | 367 € | 544 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 101 € | 29 € | 29 € | 543 tis. € |
| Finančné účty | 48 € | 1 788 € | 338 € | 640 € |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 149 € | 1 817 € | 367 € | 544 tis. € |
| Vlastné imanie | −2 800 € | 742 € | −708 € | 3 982 € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 5 000 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −480 € | −2 800 € | −4 258 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 320 € | 3 542 € | −1 450 € | 3 982 € |
| Záväzky | 2 949 € | 1 075 € | 1 075 € | 540 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 949 € | 1 075 € | 1 075 € | 540 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Madarász János utca 25/A., 2144 Kerepes, Maďarsko
Adresa Sas Utca 48/B, 2310 Szigetszentmiklós, Maďarsko
Adresa Zrínyi Miklós utca 4, 2300 Ráckeve, Maďarsko
Adresa Soľ 77, 09435 Soľ, Slovenská republika
Adresa Dlhá 3249/77, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Madarász János utca 25/A., 2144 Kerepes, Maďarsko
Adresa Zrínyi Miklós utca 4, 2300 Ráckeve, Maďarsko
Adresa Soľ 77, 09435 Soľ, Slovenská republika
Adresa Dlhá 3249/77, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.